Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Národní výstava myslivosti
12.-15.5. 2019

Národní výstava myslivosti

Statistická data - Národní výstava myslivosti 2019

Třetí ročník brněnské Národní výstavy myslivosti proběhl ve znamení koncepční změny, která položila větší důraz na vzdělávací část výstavy. Došlo tak k vyvážení komerční a edukativní části, díky čemuž se zvýšil zájem myslivecké veřejnosti o celou akci a výstava tak mohla plnit své základní cíle – mysliveckou osvětu a dobré podmínky pro prodej mysliveckých potřeb. Národní výstava myslivosti byla umístěna v pavilonu G1 s včelařskou výstavou. Nově koncipovaný doprovodný program obsahoval jednak tradiční části – například lesní pedagogiku nebo pódiový program, tak novinky – chovatelské přehlídky trofejí, soubor výstav Příběhy myslivosti nebo ověření mysliveckých znalostí a dovedností u návštěvníků výstavy. Ve všech částech výstavy byl položen důraz na představení myslivosti jako součásti péče o volně žijící zvěř.

Národní výstava myslivosti 2019 se konala souběžně s Mezinárodním veletrhem pro živočišnou výrobu ANIMAL TECH a Národní výstavou hospodářských zvířat. Na brněnské výstaviště přišlo celkem 39 249 z 19 zemí.

Vystavovatelé
58 z 8 zemí *
Celková obsazená plocha 2 411 m2
Návštěvníci
39 249 z 19 zemí **

* Česká republika, Finsko, Maďarsko, Německo, Nizozemí, Polsko, Slovensko, Švédsko
*** Belgie, Bulharsko, Dánsko, Francie, Kanada, Kypr, Litva, Maďarsko, Německo, Nizozemí, Polsko, Rakousko, Rumunsko, Ruská
federace, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Ukrajina, USA

Závěrečná zpráva ke stažení:

Ohlasy vystavovatelů

 

Ondřej Bartoš, Mercedes-Benz Vans Česká republika
Veletrh nám přináší možnost komunikovat a přímo pracovat s lidmi, pobavit se s nimi o jejich očekáváních, můžeme dle toho nastavit akční nabídku nebo sestavit konkrétní model tak, aby pro danou cílovou skupinu byl opravdu zajímavý. Na letošní výstavě přestavujeme tři modely, především pick-up třídy X, který jsme připravili na základě podnětů návštěvníků loňského veletrhu Silva Regina, kdy k nám přišla spousta myslivců a lidí, kteří pracují v lese či na polích, poté vícemístný model vhodný pro rodiny Vito Family a také vůz Marco Polo HORIZON.

Pavol Kubjatko, manažer, Margita, Čadca, Slovensko
Myslivecké výstavy se účastníme od počátku, už nás tady lidé znají a po roce se k nám opakovaně vracejí nakupovat. Proto sem pravidelně jezdíme. Naše společnost se specializuje na výrobu stylového oblečení pro myslivce a lesníky. Tady v Brně máme především širokou nabídku dámského oblečení, ale zájem je o všechno. V neděli jsme byli velice spokojení, přišlo hodně lidí.

Ivo Štorek, jednatel, NIMROD, Chomutov
Veletrh vnímáme jako příležitost představit naši nabídku loveckých zbraní a také novinky. Letos je to například puškohled Steiner M7Xi s integrovaným dálkoměrem pro střelbu na velké vzdálenosti. V první den výstavy jsme se vůbec nezastavili. Za tu dobu, co podnikám, vnímám, jak se změnila skladba i počet klientů, myslivecká veřejnost stárne a mladší generace hledá spoustu informací na internetu, ale stále je pro nás důležitý osobní kontakt se zákazníky.

Ladislav Justra, výkonný ředitel, Justra trezory, Děčín
Národní výstava myslivosti pro nás příležitostí nejen k prodeji výrobků, kterými jsou certifikované trezory, ale naše účast nám pomáhá dostat se do širšího povědomí lidí, kteří pak objednávají třeba za půl roku nebo za rok. Vždycky je lepší vidět výrobek v reálu než jenom na internetu nebo v časopise, osahat si ho, vyzkoušet. S účastí jsme spokojeni, už první den přinesl třináct objednávek a věřím, že do konce výstavy naplníme naše očekávání.

Martin Kubis, regionální obchodní manažer, Meopta – optika
Zákazník nezíská ten správný dojem o výrobku, dokud si ho nevezme do ruky a nevyzkouší. Proto se snažíme být lidem co nejblíž a jezdit každý rok na výstavy. Ta brněnská je pro nás zajímavá i proto, že jde o jedinou větší výstavou na Moravě. V první den jsme byli příjemně překvapení, že už od devíti od rána se sem začaly hrnout davy lidí. Těm jsme letos přijeli přestavit i dvě novinky - puškohledy z nové řady Optika 6 a inovovanou řada binokulárů B1.1.

Roman Konstanz, obchodní zástupce pro Českou republiku, Rapier, Zvolen, Slovensko
V Brně představujeme optické přístroje značek Minox a Leica, což jdou v podstatě národní německé produkty. Zájemců na našem stánku byl dostatek a pořád bylo s kým komunikovat. Neděle byla opravdu silným dnem a také úterní návštěvnost byla po celý den na dobré úrovni. S prezentací našich produktů jsme spokojeni.

Jiří Kulhánek, jednatel, ECO CARS, Říčany u Prahy
Zabýváme se výhradně elektromobilitou - malou, farmářskou, lesnickou, zahradnickou a v některých segmentech i komunální. Návštěvníci se nejvíce zajímali o dojezd elektromobilů, životnost akumulátorů a s tím spojené náklady na provoz. Na celkové hodnocení je ještě brzy, ale již nyní mohu říct, že naše elektrovozy vzbudily zájem. Jsme tady na správném místě.

Michal Minařík, obchodní zástupce společnosti ZÁHOŘÍ Rudel, Bystřice pod Hostýnem
Na stánku jsme zaznamenali velký zájem hlavně o termovize, což vnímáme velmi pozitivně. Těší nás, že se návštěvníci u našeho stánku zastavují a zkoušejí si je. Myslivci v nich vidí opravdu velký potenciál, mohou je využívat různými způsoby a uplatnění nacházejí i v dalších oborech, například u ochranných složek policie.

Marcela Vašková, klientský servis, UH CAR, Uherské Hradiště
Jsme spokojeni, zvlášť nedělní účast byla suprová, přestože počasí nebylo úplně ideální, ale i tak přišlo hodně lidí. Během dne se u nás zastavilo na třicet potenciálních zájemců o náš třístranný sklápěč ISUZU, což je terénní vozidlo vhodné pro farmáře, lesníky i včelaře. Celkově se mi veletrh velmi líbí a považuji ho za podařený. Je interaktivní a zajímavý nejen pro dospělé, ale i pro děti, pro něž jsou atraktivní zvířata a mají tu i hodně možností poučit se v různých oblastech.

Souběžně také

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vystavovatelé

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště