Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Národní výstava myslivosti
12.-15.5. 2019

Národní výstava myslivosti

Doprovodný program Národní výstavy myslivosti 2019

12. 5. – 15. 5. 2019 Neděle - Středa

Místo konání: Pavilon G1

Místo konání: Volná plocha G1

  • Lukostřelba

12. 5. 2019 Neděle

09.00 – 16.00 Kulinářská show v 10.00 a 14.00
Místo konání: Pavilon G1, kuchyňské studio 029

Program na podiu

Místo konání: Pavilon G1, podium

9:00 - 9:30 Promítání filmů
9:30 - 10:00 Vystoupení trubačů, sokolníků, předvádění práce loveckých psů
10:00 -10:30 Ukázky vábení
10:30 - 11:00 Příběh lovecké zbraně - Karel Borecký
11:00 - 11:30 Cimbálová hudba - Jožka Šmukař
11:30 - 12:00 Příběh mysliveckého nože - Alexander Pospíšil
12:00 - 12:30 Vystoupení trubačů, sokolníků, předvádění práce loveckých psů
12:30 - 13:00 Příběh vizionáře, který miloval les - Josef Opletal
13:00 - 13:30 Nehmotné dědictví UNESCO - sokolnictví - Bohumil Straka
13:30 - 14:00 Raritní srnčí trofeje a příčiny jejich vzniku - Pavel Scherer
14:00 - 15:30 Zkouška mysliveckých znalostí a dovedností - záštita Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity
15:30 - 16:00 Příběh obory Kralice
16:00 - 16:30 Vystoupení trubačů, sokolníků, předvádění práce loveckých psů
16:30 - 17:00 Cimbálová hudba - Jožka Šmukař
17:00 - 17:30 Příběh vizionáře, který miloval les - Josef Opletal
17:30 - 18:00 Promítání filmů

13. 5. 2019 Pondělí

10.00 – 13.00 Zasedání myslivecké komise Agrární komory
Místo konání: Pavilon P, sál P2
Pozn.: Pouze pro zvané
09.00 3. ROČNÍK GASTRONOMICKÉ SOUTĚŽE MLADÝCH ODBORNÍKŮ O POHÁR HEJTMANA JIHOMORAVSKÉHO KRAJE
Místo konání: Pavilon G1, kuchyňské studio 029

Program na podiu

Místo konání: Pavilon G1, podium

9:00 - 9:30 Promítání filmů
9:30 - 10:00 Vystoupení trubačů, sokolníků, předvádění práce loveckých psů
10:00 -11:30 Odborný doprovodný program - aktuální témata v myslivosti
11:30 - 12:00 Příběh lovecké zbraně - Karel Borecký
12:00 - 12:30 Dominik Hašek - Jak jsem se stal myslivcem
12:30 - 13:00 Příběh obory Kralice
13:00 - 13:30 Cimbálová hudba - Jožka Šmukař
13:30 - 14:00 Nehmotné dědictví UNESCO - sokolnictví - Bohumil Straka
14:00 - 15:30 Zkouška mysliveckých znalostí a dovedností - záštita Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity
15:30 - 16:00 Cimbálová hudba - Jožka Šmukař
16:00 - 16:30 Raritní srnčí trofeje a příčiny jejich vzniku - Pavel Scherer
16:30 - 17:30 Dominik Hašek - Jak jsem se stal myslivcem
17:00 - 17:30 Příběh vizionáře, který miloval les - Josef Opletal
17:30 - 18:00 Vystoupení trubačů, sokolníků, předvádění práce loveckých psů

14. 5. 2019 Úterý

09.00 PREZENTACE STŘEDNÍCH ODBORNÝCH ŠKOL JIHOMORAVSKÉHO KRAJE – OBOR CUKRÁŘ
Místo konání: Pavilon G1, kuchyňské studio 029

Program na podiu

Místo konání: Pavilon G1, podium

9:00 - 9:30 Vystoupení trubačů, sokolníků, předvádění práce loveckých psů
9:30 - 10:00 Příběh lovecké zbraně - Karel Borecký
10:00 -11:30 Odborný doprovodný program - aktuální témata v myslivosti
11:30 - 12:00 Vystoupení trubačů, sokolníků, předvádění práce loveckých psů
12:00 - 12:30 Příběh mysliveckého nože - Alexander Pospíšil
12:30 - 13:00 Dominik Hašek - Jak jsem se stal myslivcem
13:00 - 13:30 Cimbálová hudba - Jožka Šmukař
13:30 - 14:00 Příběh obory Kralice
14:00 - 15:00 Markazíni - hudební skupina
15:00 - 16:30 Zkouška mysliveckých znalostí a dovedností - záštita Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity
16:30 - 17:30 Příběh vizionáře, který miloval les - Josef Opletal
17:00 - 17:30 Raritní srnčí trofeje a příčiny jejich vzniku - Pavel Scherer
17:30 - 18:00 Dominik Hašek - Jak jsem se stal myslivcem

15. 5. 2019 Středa

09.00 PREZENTACE STŘEDNÍCH ODBORNÝCH ŠKOL JIHOMORAVSKÉHO KRAJE - OBOR ZAHRADNÍK
Místo konání: Pavilon G1, kuchyňské studio 029

Program na podiu

Místo konání: Pavilon G1, podium

9:00 - 9:30 Promítání filmů
9:30 - 10:00 Vystoupení trubačů, sokolníků, předvádění práce loveckých psů
10:00 -10:30 Příběh vizionáře, který miloval les - Josef Opletal
10:30 - 11:00 Promítání filmů
11:00 - 11:30 Cimbálová hudba - Jožka Šmukař
11:30 - 12:00 Příběh mysliveckého nože - Alexander Pospíšil
12:00 - 12:30 Vystoupení trubačů, sokolníků, předvádění práce loveckých psů
12:30 - 13:00 Příběh lovecké zbraně - Karel Borecký
13:00 - 13:30 Příběh obory Kralice
13:30 - 14:00 Promítání filmů
14:00 - 14:30 Raritní srnčí trofeje a příčiny jejich vzniku - Pavel Scherer
14:30 - 16:00 Zkouška mysliveckých znalostí a dovedností - záštita Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity
16:00 - 16:30 Cimbálová hudba - Jožka Šmukař
16:30 - 17:30 Vystoupení trubačů, sokolníků, předvádění práce loveckých psů
17:00 - 18:00 Promítání filmů

Změna programu vyhrazena!

Souběžně také

ANIMAL TECH
12.-15.5. 2019


Národní výstava hospodářských zvířat
12.-15.5. 2019


CEVC
14.-15.5. 2019

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště