Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ThermFox je na trhu necelé tři roky, ale zájem o jejich produkty je obrovský


Česká firma ThermFox se zabývá prodejem termovizí, a to jak pro velkoobchod, tak pro maloobchod, testováním nových produktů a jejich uváděním na český a slovenský trh. „Na výstavě nabízíme celé naše portfolio, jedná se o monokuláry, binokuláry, zaměřovací termovizní puškohledy a částečně i military segment,“ říká Roman Konstanz, obchodní zástupce a technický poradce firmy ThermFox, ve které pracuje od jejího vzniku. 

Největší zájem je o novinky, mezi které patří Tube TL35 SE, který si zachovává většinu vysoce uznávaných vlastností řady TUBE v překvapivě kompaktním těle s nižší hmotností pouhých 720 g. Další novinkou je vylepšený monokulár s duálním zorným polem-ZH50 V2.

„Stánek prodejní není, jsme tady jako podpora maloobchodního prodeje,“ dodává Roman Konstanz, který je sám myslivcem a jak říká, práce je jeho koníčkem. Při toulkách přírodou všechny přístroje testuje, aby věděl, co je dobré a praktické a co je potřeba vylepšit. „Dobrá pozitivní reklama se šíří ústní lidovou slovesností a my se snažíme být co nejlepší,“ končí rozhovor Roman Konstanz.

 

Datum: 25.4.2023 16:19:00

Souběžně také

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vystavovatelé

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště