Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Národní výstava myslivosti
22.-26.4. 2023

Národní výstava myslivosti

SEMIX PLUSO, spol. s r.o.

 

SEMIX PLUSO, spol. s r.o. vyrábí produkty pod značkami SEMIX (směsi pro pekaře a cukráře, na přípravu moučníků, přílohových jídel, pudingů a náplní) a SEMIX Zdravý život (ochucené a neochucené skutečně celozrnné cereálie, BIO produkty a produkty pro speciální výživu celiaků a diabetiků). Celý proces výroby skutečně celozrnných cereálií probíhá na speciální lince tak, aby bylo zpracování suroviny co nejšetrnější. Celozrnné cereálie SEMIX Zdravý život jsou vyráběny unikátním procesem šetrného vaření, který umožňuje zachovat ve zpracovávaném zrnu původně obsažené minerální látky, živiny a vitaminy v co největším množství. Takové vločky jsou pro lidský organismus mnohem lépe stravitelné a obsahují vysoký podíl přirozené vlákniny. Tímto unikátním postupem dokážeme zpracovat nejen oves a pšenici, ale i jáhly, pohanku, ječmen či rýži.
Jsme ryze český výrobce, který celozrnné cereálie dělí do kategorií A, B, C, D dle prospěšnosti pro zdraví. A jsou cereálie nejprospěšnější a D jsou mezi zákazníky oblíbené celozrnné cereálie, ale s vyšším obsahem cukru.

více na www.zdravyzivot.com

Společnost SEMIX PLUSO je držitelem certifikátu BIO, mezinárodního certifikátu IFS (International Food Standard) a od léta 2014 i prestižního certifikátu KOSHER.

Naší podnikovou filozofií je nejen vyrábět a dodávat kvalitní potravinářské výrobky, ale také ctít přírodu a hodnoty, které nám dává. Máme potřebu přírodu chránit a s jejími hodnotami šetrně nakládat, proto jsme v oblasti ochrany přírody velmi aktivní… více na: www.semix.cz/priroda

Průřez nabídky našich výrobků:

Müsli do ruky křupavé s brusinkami

ovesný snack ve tvaru osmiček, 1 osmička = 1 sousto
Složení: Ovesné lupínky 64 %, cukr, palmový tuk, brusinky 6,6 % (brusinky 60 %, cukr, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), bezinkový koncentrát, slunečnicový olej), maltodextrin, rýžový sirup, zahušťovadlo (arabská guma), aroma, emulgátor (lecitin sójový), sůl obohacená jódem, regulátor kyselosti (kyselina jablečná).
Výrobek obsahuje alergeny lepek a sóju.

Ideální když chcete být fit, při sportu, ke kávě nebo čaji, při práci a když vás honí „mlsná“.

více na: http://www.zdravyzivot.com/musli-do-ruky/


Müsli do ruky křupavé s oříšky

ovesný snack ve tvaru osmiček, 1 osmička = 1 sousto
Složení: Ovesné lupínky 68 %, cukr, palmový tuk, maltodextrin, lískové oříšky 2,5 %, rýžový sirup, zahušťovadlo (arabská guma), aroma, emulgátor (lecitin sójový), sůl obohacená jódem.
Výrobek obsahuje alergeny lepek, suché skořápkové plody a sóju.

Ideální když chcete být fit, při sportu, ke kávě nebo čaji, při práci a když vás honí „mlsná“.

více na: http://www.zdravyzivot.com/musli-do-ruky/


Třízrnná kaše natural

instantní kaše bez lepku ze zrn pohanky, jáhel a rýže
Složení: Jáhlové lupínky 27 %, rýžové lupínky 17 %, pohankové lupínky 17 %, glukózový sirup, rýžová mouka, cukr, sušené odstředěné mléko, syrovátka, lněné semínko, třtinový cukr 3 %, jedlá sůl s jódem.
Výrobek obsahuje alergen mléko.

více na: http://www.zdravyzivot.com/vicezrnne-kase/


Pohanková kaše čokoládová

instantní kaše bez lepku ze zrn pohanky
Složení: Pohankové vločky 70 %, cukr, sušené odstředěné mléko, rýžová mouka, sušený palmový tuk, čokoláda 2,7 % (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: sójový lecitin, kakao), jedlá sůl s jódem, aroma.
Výrobek obsahuje alergeny mléko a sóju.

více na: http://www.zdravyzivot.com/pohankove-kase/


4Hit pšeničné lupínky čokoládové

sypané celozrnné pšeničné lupínky
Složení: Pšeničné lupínky, čokoláda 14 % (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, mléčný tuk, kakaový prášek, emulgátor: sójový lecithin), cukr, maltodextrin, kakaový prášek, aroma, jedlá sůl s jódem, vitamin B6, B12, kyselina listová.
Výrobek obsahuje alergen lepek, mléko a sóju.

Ideální v kombinaci s mlékem, jogurtem čí ovocnou šťávou.

více na: http://www.zdravyzivot.com/4hit-cokoladove-500-g/


SEMIX PLUSO, spol. s r.o.

Rybníčky 338
747 81 Otice
Česká republika
tel: +420 553 759 980
fax: +420 553 759 982
e-mail: zakaznici@zdravyzivot.com
www: www.semix.cz; www.zdravyzivot.com

Datum: 15.2.2015 15:27:00

Souběžně také

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vystavovatelé 2019

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště