Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Národní výstava myslivosti
22.-26.4. 2023

Národní výstava myslivosti

Národní výstava myslivosti zahájena

 

Novinka brněnského veletržního kalendáře již od prvních hodin přitahuje velkou pozornost návštěvníků. Slavnostního zahájení na pódiu v pavilonu G1 se zúčastnili ministr zemědělství Marian Jurečka, ředitel sdružení Silvajagd a odborný garant výstavy Jaroslav Pospíšil, rektor Mendelovy univerzity v Brně Ladislav Havel a další osobnosti.


Národní výstava myslivosti oslovuje nejen širokou mysliveckou obec, ale také milovníky přírody a nejmladší generaci. „Přeji této výstavě spoustu úspěšných vystavovatelů, kteří budou odjíždět spokojeni s účastí, a také spoustu návštěvníků, jak odborníky, tak širokou veřejnost, která ocení možnost proniknout do některých tajů myslivosti a lesnictví,“ konstatoval ve svém zahajovacím projevu ministr Marian Jurečka. Součástí slavnostního zahájení bylo také ocenění, které generální ředitel společnosti Veletrhy Brno Jiří Kuliš předal panu Miloslavu Vachovi za osobní přínos při přípravě mysliveckých výstav v Brně.

Myslivost není na brněnském výstavišti zcela novým tématem, ale na tradičním bienálním veletrhu Silva Regina pouze doplňuje primární nabídku lesnické techniky. Jak zdůraznil Jaroslav Pospíšil, do pavilonu G1 se letos podařilo shromáždit mimořádnou přehlídku zajímavostí, kterou ocení nejen myslivecká veřejnost. Účastní se 80 vystavovatelů mysliveckých potřeb z pěti zemí a součástí doprovodného programu jsou mj. výstavy věnované památce profesora Josefa Hromase, africkým cestám Josefa Vágnera, jihomoravské oboře Obelisk a také unikátním českým i exotickým trofejím. Nechybí ani gastronomické speciality nebo promítání mysliveckých a loveckých filmů – to vše dělá z mysliveckého pavilonu G1 ideální výletní cíl pro celou rodinu!

Datum: 25.6.2015 14:03:00

Souběžně také

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vystavovatelé 2019

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště