Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Národní výstava myslivosti
-> 2023

Národní výstava myslivosti

Národní výstava myslivosti nabízí i auta vhodná do lesa

 

Na myslivecké výstavě jsou k vidění nejen zajímavé trofeje nebo lovecké zbraně, ale také automobily, které mohou využít myslivci či lesníci při jejich práci v terénu. Importér dodávkových a užitkových vozidel Mercedes-Benz Vans Česká republika vsadil především na pick-up třídy X robustní konstrukce, který uveze více než 1000 kg nákladu a navíc přívěs s hmotností až 3500 kg. Majitel ho tedy může pořádně naložit nářadím, stroji, materiálem, ale i sportovní či rekreační výbavou.


„Toto auto jsme připravili na základě loňského veletrhu Silva Regina, kdy nás navštívila spousta myslivců a lidí, kteří pracují v lese, na polích atd. Sbírali jsme jejich požadavky, bavili jsme se s nimi o tom, co by vůz podle jejich představ měl obsahovat a na základě toho náš produktový expert sestavil auto, které tu letos představujeme,“ říká event manažer Ondřej Bartoš s tím, že se jedná o automobil se zvýšeným podvozkem, s uzávěrkou zadního diferenciálu či parkovacími asistenty. „Po pravdě řečeno, lidé také chtěli, aby auto bylo tak trochu ˒otloukánekʾ, takže jsme se zaměřili i na jeho offroadové schopnosti. Například jsme vycházeli ze základního modelu třídy X, která má nikoliv lakované, ale plastové nárazníky, aby s autem mohli myslivci nebo lesníci jezdit do lesa bez větších obav z poškození. Také jsme se shodli, vzhledem k tomu, že jejich práce probíhá celoročně, že potřebují vyhřívaná sedadla, která v zimě přece jen přinášejí větší komfort, a také vyhřívání ostřikovačů skla.“

Pro návštěvníky výstavy firma připravila i speciální zvýhodněnou nabídku, a to nejen pro zmíněný pick up. Na výstavě Mercedes-Benz přestavuje ještě dva další modely, a to vícemístný model vhodný pro rodiny Vito Family a také vůz Marco Polo HORIZON. „Toto auto odveze pět lidí a pět lidí se v něm díky střešnímu lůžku také vyspí,“ dodává Ondřej Bartoš. „Veletrh nám přináší možnost komunikovat a přímo pracovat s lidmi, pobavit se s nimi o jejich očekáváních, můžeme dle toho nastavit akční nabídku nebo sestavit konkrétní model tak, aby pro dano u cílovou skupinu byl opravdu zajímavý,“ říká Ondřej Bartoš.

Datum: 13.5.2019 13:37:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vystavovatelé 2019

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště