Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Národní výstava myslivosti
22.-26.4. 2023

Národní výstava myslivosti

Na výstavu organizovaně a levněji!

 

Přijměte naše pozvání na NÁRODNÍ VÝSTAVU HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT A ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY, která se koná od 25. do 28. června 2015 na brněnském výstavišti.  

Národní výstava v Brně je letošní největší tuzemskou zemědělsko-chovatelskou přehlídkou. Na její přípravě se podílí sedm chovatelských svazů a dalších deset odborných institucí. Více než dvě stě chovatelů přiveze do Brna na osm set kusů zvířat. Soutěžit se bude v národních šampionátech masného skotu, holštýnského skotu, brown swiss skotu, jersey skotu, v šampionátu českého strakatého skotu, v komentovaných přehlídkách a hodnoceních ovcí, koz, prasat a koní. Součástí výstavy je i přehlídka technologií pro chov, široká nabídka krmiv, veterinárních přípravků a reprodukční techniky. Nebudou chybět ani zemědělské stroje a technologie pro zpracování biomasy.

Nově můžete v tomto roce navštívit i NÁRODNÍ VÝSTAVU MYSLIVOSTI, která nabídne bohatou přehlídku mysliveckých a loveckých potřeb, expozice loveckých zbraní, střeliva či optických systémů. Vystaveny budou významné lovecké trofeje, a to jak z českých, tak i zahraničních honiteb.

Pro letošní rok jsme pro Vás připravili nabídku ZVÝHODNĚNÝCH VSTUPENEK pro organizované autobusové zájezdy návštěvníků Vaší firmy. V případě hromadné návštěvy poskytneme všem účastníkům vstup za cenu 50,-Kč/osobu (oproti standardní vstupence 170,-Kč/osobu). Pro vyřízení zlevněných vstupenek nás kontaktujte mailem nebo telefonicky.

Vyřizuje:
Za Veletrhy Brno, a.s. - David Vaněček, email: dvanecek@bvv.cz, tel. 725 569 863

Těšíme se na Vaši návštěvu v Brně!

Datum: 22.5.2015 7:58:00

Souběžně také

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vystavovatelé 2019

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště