Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Národní výstava myslivosti
-> 2023

Národní výstava myslivosti

Myslivost na výstavišti v Brně

 

Základem letošního ročníku Národní výstavy myslivosti jsou kromě prodejních expozic také vzdělávací výstavy a programy a zdůraznění hlavního poslání myslivosti, kterým je péče o volně žijící zvěř, krajinu a v neposlední řadě také udržování mysliveckých tradic.

Národní výstava myslivosti je umístěna v pavilonu G1 společně s včelařskou výstavou. V prodejních expozicích najdou návštěvníci potřeby pro myslivost a pobyt v přírodě, zbraně, střelivo, optiku a oblečení. V oblasti lovecké optiky bude připravena široká nabídka na stáncích firem Meopta, Rapier, JLV, Svět dalekohledů a New Effect. Se zbraněmi přichází na letošní roční firma Nimrod, s nožířským sortimentem KDS Sedlčany. Originální české myslivecké košile budete moci koupit na expozici Luko, oblečení pro malé rybáře a myslivce bude představeno u firmy Vlček. VÍTEX CZ, český výrobce s více než pětadvacetiletou tradicí pletařské výroby, bude nabízet v Brně vrchní myslivecké ošacení, zejména vesty, svetry a čepice. Doplňkový sortiment tvoří bavlněná trika a polokošile včetně dětských svetrů a triček s různými mysliveckými motivy. Dalšími vystavovateli mysliveckého oblečení jsou například Margita nebo Markos. Vystavena budou také terénní auta Mercedes-Benz.

Po celou dobu výstavy bude probíhat program na pódiu, a to jak odborný, tak zábavný, v provozu bude myslivecká restaurace, v neděli a v pondělí si návštěvníci budou moci vyzkoušet lukostřelbu na 3D terče.  Z doprovodných výstav lze jmenovat například chovatelské přehlídky trofejí okresních mysliveckých spolků z Brna a okolí, výstavu shozů jeleního paroží, příběh obory Kralice nebo trofeje z lesního závodu Židlochovice. Sté výročí si na Národní výstavě myslivosti připomene Lesnická a dřevařská fakulta Mendelovy univerzity v Brně.

Datum: 18.3.2019 12:45:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vystavovatelé 2019

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště