Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Národní výstava myslivosti
27.-30.6. 2021

Národní výstava myslivosti

Myslivost a lesnictví se představí v dubnu 2021 na veletrhu SILVA REGINA

 

Národní výstava myslivosti proběhne na brněnském výstavišti v roce 2023. Vystavovatelé z oboru myslivosti se budou moci představit už dříve na veletrhu SILVA REGINA, který proběhne jako součást brněnských zemědělských a lesnických veletrhů (TECHAGRO, SILVA REGIONA, BIOMASA) od 11. do 14. dubna 2021. Souběžně se budou konat také ANIMAL TECH s Národní výstavou hospodářských zvířat. Termín konání je čtyřdenní od neděle do středy.

Ročník 2021 zemědělským a lesnických veletrhů v Brně byl sestaven po jednání s profesními asociacemi a dalšími subjekty, které se podílejí na konání veletrhu.

SILVA REGINA se zaměří na obnovu lesa po kůrovcové kalamitě, prezentaci a prodej potřeb pro myslivost a pobyt v přírodě. Na galerii pavilonu Z se počítá s výstavami trofejí, preparátů, obrazů a fotografií s loveckou tematikou a s edukativními expozicemi.

Oborové složení ročníku 2021 brněnských zemědělských a lesnických veletrhů je mimořádné. Od roku 2022 se prezentace zemědělství, lesnictví a myslivosti na brněnském výstavišti vrátí do původního uspořádání – v sudých letech bude vystavena technika pro rostlinnou výrobu na veletrhu TECHAGRO, v lichých letech proběhne ANIMAL TECH s Národní výstavou hospodářských zvířat. Stejně jako v uplynulých ročnících bude prezentována i myslivost a lesnictví – souběžně s veletrhem TECHAGRO se bude konat SILVA REGINA, Národní výstava myslivosti pak s veletrhem ANIMAL TECH. Veletrh BIOMASA je plánován na sudé roky s veletrhem TECHAGRO.

Veletrhy Brno jsou připraveny realizovat všechna požadovaná hygienická opatření, která budou pro pořádání veletrhů předepsána. Uspořádání a vybavení brněnského výstaviště splňuje všechny předpoklady k tomu, aby se zde návštěvníci i vystavovatelé cítili bezpečně a byli co nejlépe chráněni.

 

Datum: 1.9.2020 14:29:00

Souběžně také

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vystavovatelé 2019

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště