Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Národní výstava myslivosti
-> 2023

Národní výstava myslivosti

Meopta v Brně představuje novou řadu puškohledů i inovované binokuláry

 

Společnost Meopta, firma s 85letou tradicí výroby kvalitní optiky, do jejíhož portfolia patří i špičková sportovní optika pro myslivce a pozorovatele přírody, přijela do Brna se dvěma novinkami. Tou první jsou puškohledy z nové řady Optika 6, vyznačující se výkonností a spolehlivostí řady MeoPro a 6násobným rozsahem zvětšení. Tou druhou je inovovaná řada binokulárů B1.1.


Binokulární dalekohledy patří k základní výbavě každého myslivce. Nová řada MeoStar B1.1 nabízí vynikající optické parametry v kompaktním, mechanicky odolném a ergonomicky tvarovaném těle, které je současně mimořádně odolné proti vodě, prachu i nárazům. Také nové puškohledy jsou navrženy tak, aby lovcům přinesly špičkové vlastnosti a byly i cenově přijatelné. Všechny puškohledy Optika 6 jsou dostupné se záměrnými kříži s patentovanou technologií Dichrotech, které lovcům usnadňují nalezení a zaměření cíle ve zhoršených světelných podmínkách. Stejně tak jsou všechny modely k dostání ve variantě SFP a s množstvím záměrných křížů.

Jak na stánku v pavilonu G1 potvrzují zástupci společnosti, Meopta se léta profiluje jako výrobce, pro něhož je rozhodující kvalita. Přesto v posledních letech firma pociťuje daleko větší tlak na cenu, což souvisí i s rapidním nárůstem značek v daném segmentu na světovém trhu i jejich širokou nabídkou na internetu. „Zákazník nezíská ten správný dojem o výrobku, dokud si ho nevezme do ruky a nevyzkouší. Proto se snažíme být lidem co nejblíž a jezdit každý rok na výstavy do Brna a na další místa,“ dodává Martin Kubis, regionální obchodní manažer.

Datum: 13.5.2019 15:31:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vystavovatelé 2019

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště