Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Národní výstava myslivosti
22.-26.4. 2023

Národní výstava myslivosti

LUKO, s. r. o.

 

Firma LUKO, s. r. o. vyrábí a prodává sportovní, společenské, firemní, outdoorové, lovecké a historické košile. Šije košile na míru i košile nadměrných velikostí (až do velikosti 56), vyrábí také dámské halenky či dětské košile. Historie firmy sahá až do roku 1880, takže se může chlubit již 137 letou tradicí.

Na Národní výstavu myslivosti se firma chystá s rozsáhlou nabídkou košil určených zejména pro myslivost, outdoorové aktivity a v neposlední řadě i pro volný čas. Samozřejmě nezapomněli ani na vysoce kvalitní společenské košile. Košile LUKO jsou originální české košile, které si firma navrhuje převážně sama. Pro výrobu upřednostňují především menší tkalcovny, které používají kvalitní bavlněnou přízi.

MATERIÁLY
Košile jsou vyrobeny z vysoce kvalitní 100% bavlny a všechny materiály prochází procesem testování. Tím je zaručena ta nejvyšší možná kvalita. Většina košil je vyráběna v malých limitovaných edicích. Dlouhou dobu je firma vyhledávána také pro vysoce kvalitní flanel.

STŘIHY
Firma LUKO jde cestou klasických střihů, kdy dává důraz na pohodlí při nošení a volnost pohybu. Košile jsou nabízeny od dětských velikostí pro 3-4 leté děti až po velikosti 7XL.

VÝROBA
Košile jsou šité nejen pro jednotlivé zákazníky, ale i pro firmy či spolky. Firma spolupracuje také s různými módními návrháři. Samozřejmostí je zhotovení výšivek, stejně tak jako potisku. Košile jsou navrhovány a vyrobeny kompletně v České republice.

Více informací o LUKO, s. r. o. najdete na www.luko.cz.

Datum: 10.3.2017 13:51:00

Souběžně také

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vystavovatelé 2019

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště