Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KDS SEDLČANY, nožířské výrobní družstvo

 

Nožířské výrobní družstvo KDS SEDLČANY vyrábí tradiční české výrobky ze Sedlčan již od roku 1950. K výrobě využívá kvalitní nerezovou ocel, takže všechny jejich produkty se mohou pyšnit ostřím s vysokou životností. 

Na Národní výstavě myslivosti představí KDS SEDLČANY široký sortiment svého zboží. Na stánku najdete např. kuchyňské nože a náčiní (ocílky, otvírače lahví, jehly na špíz, jehly na závitky, vývrtky, paličky na maso, škrabky na brambory a další), kuchařské kované nože, kuchyňské a řeznické soupravy nožů v praktickém balení (brašna, kufřík, svinovačka), nůžky na drůbež či řezné díly do mlýnků na maso a do robotů. Nebudou chybět ani řeznické profesionální nože, sekáče, řeznické sekery nebo „kolébky“ na maso.

Kromě potřeb do kuchyně si na stánku budete moci prohlédnout i nůžky do domácnosti, kancelářské, krejčovské a tkalcovské nůžky, dále také hygienické náčiní pro pedikúru a manikúru (závěrkové nůžky, nůžky a štipky na nehty, pilníčky na nehty, pinzety). V nabídce budou i další speciální nože, např. tábornické a kapesní nože, nože na kůži, na kabely nebo na gumu.

Návštěvu stánku by si tedy rozhodně neměli nechat ujít řezníci, kuchaři, zahrádkáři, houbaři, kutilové a celkově všichni nadšenci a milovníci kvalitního českého náčiní.

Informace o KDS SEDLČANY najdete také na www.kds.cz.

Datum: 10.3.2017 13:51:00

Souběžně také

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vystavovatelé

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště