Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Foxy Foxy je tvořeno s láskou k přírodě, jen tak se dá měnit zavedený životní rytmus


Funkční oblečení české firmy Foxy Foxy na Národní výstavě myslivosti v Brně rozhodně nepřehlédnete. Je barevné, kreativní, vyráběné z kvalitních materiálů, které nepřehlédnete, a přesto je v naprostém souladu s přírodou. Všechny kolekce jsou tvořeny v limitovaných edicích, které boří stereotypy běžných všedních dnů.


Hned na počátku se obrátili se na profesionály, aby vše, co vyrobí, splnilo očekávání aktivního nošení v divoké přírodě. Spojili se také s občanským sdružením Elpida, kde začaly seniorky plést barevné podkolenky ze stoprocentní vlny merino do holin.

Vyrábíme trička, košile, šátečky a doplňky. Výjimeční jsme v tom, že naše kolekce jsou barevné. Dovážíme anglický tvíd, který má funkční vlastnosti a je vyhledávaný i královskou rodinou. Vychází z tradice odívání, kdy zvěř lovila pouze šlechta,” říká Martina Černá, spoluzakladatelka značky. Její společník Daniel Hoffmann potvrdil, že jako nováčci na veletrhu opravdu uspěli a sklízí jen pozitivní ohlasy.

    

Foxy Foxy je opravdu tvořeno s láskou k přírodě a vůbec to není klišé, jen tak se dá totiž změnit zavedený životní rytmus.

 

Datum: 26.4.2023 10:45:00

Souběžně také

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vystavovatelé

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště