Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Národní výstava myslivosti
22.-26.4. 2023

Národní výstava myslivosti

Eurolamp s.r.o.

 

Přijďte nás navštívit na náš stánek před halou „G“, kde Vám velice rádi předvedeme výběr vysoce kvalitních profesionálních svítilen a jejich příslušenství od renomovaných výrobců NITECORE, TRACER-DEBEN a dalších. Věříme, že Vás námi vystavované produkty zaujmou a proto si Vám již teď dovolujeme prostřednictvím internetu představit novinky, které si na výstavě můžete vyzkoušet.

Jako absolutní novinku na výstavě představíme Speciální bezpečnostní detekční systém IRIS zajišťující maximální bezpečnost účastníků skupinového lovu. Jak tento systém funguje?

IRIS senzor je zařízení velikosti malé svítilny, které se montáží upíná na puškohled lovecké zbraně. Zapnuté zařízení vysílá rozšiřující se infračervený paprsek ve směru míření zbraně, ten se v případě kontaktu s detekčním materiálem odráží zpět k senzoru. Při zachycení odraženého paprsku se okamžitě aktivuje audio-vizuální alarm integrovaný v patní části senzoru a upozorní tak lovce na potenciální riziko pohybu osob v místě, do kterého se lovec chystá vystřelit. To vše za předpokladu, že jsou všichni členové lovecké skupiny vybaveni IRIS ochrannou vestou, která je opatřena speciálními detekčními pásky, jež jsou rovnoměrně rozmístěny po jejím povrchu. Tyto pásky jsou navrženy tak, aby odrážely IR paprsek vysílaný senzorem. Zamíří-li tedy lovec/střelec směrem, ve kterém se pohybuje kdokoli ze skupiny, vybavený ochrannou vestou, aktivuje se alarm senzoru na zbrani a okamžitě lovce/střelce upozorní, že necílí na lovenou zvěř, ale na člena své skupiny. Pro maximální účinnost systému doporučujeme doplnit vybavení o IRIS detekční čepici.

IR přísvit pro noční vidění TRACER-DEBEN s vlnovou délkou 850nm a dosvitem až 400 metrů. Funkce ZOOM umožňující nastavení šířky IR světelného kužele.


Lovecké sady TRACER-DEBEN F400 - Nové lovecké sady s montáží na puškohled a svítilnou, u které je díky funkci zoom umožněno nastavení světelného kuželu do bodu nebo širokého svícení. Součástí sady je dálkový spínač s regulací intenzity jasu a tubus pro prodloužení hlavy svítilny minimalizující odraz do puškohledu. Sady jsou dodávány ve třech variantách a to podle barvy světla-bílé, červené, zelené.

Světelný výkon/Dosvit

  • Bílá - 350 lm / 300 m
  • Červená - 170 lm / 150 m
  • Zelená - 250 lm / 250 m


Nabíjecí lovecká svítilna NITECORE MH12 – výkonná kompaktní LED svítilna se maximálním světelným výkonem 1000 lumenů a nabíjením Li-Ion aku 18650 3200mAh přes microUSB port zabudovaném ve svítilně. Hluboká parabola vytváří úzký světelný paprsek s dosvitem až 232 m.

Ke svítilně lze volitelně dodat dálkový tlakový spínač RSW1 a magnetickou montáž pro uchycení na hlaveň lovecké zbraně.


Lovecké sady NITECORE CG6 A CR6- Unikátní lovecké sady se svítilnou kombinující dvě barvy výkonných LED s maximálním dosvitem.

Bílá + Zelená nebo Bílá + Červená. Tyto sady obsahují kompletní příslušenství- nabíjecí akumulátor, nabíječku s napájecími kabely pro 12 i 230 V, dálkový spínač, pouzdro na svítilnu a variabilní filtr v odlišné barvě.

Světelný výkon/Dosvit

  • Bílá - 440 lm / 190 m
  • Zelená - 185 lm / 170 m
  • Bílá - 440 lm / 190 m
  • Červená - 120 lm / 150 m


Magnetická montáž-Nejrychlejší a nejpraktičtější uchycení svítilny na hlaveň lovecké zbraně. Montáž je vyrobena z pružného plastu s tvarovou pamětí. Do předpruženého úchytu lze nacvaknout svítilny s průměrem těla 25 mm. Ochranné gumové vložky na styčných plochách magnetů zabraňují pohybu montáže se svítilnou po hlavni a zároveň chrání hlaveň zbraně před jakýmkoliv nežádoucím mechanickým poškozením. Novinkou je pojistný pásek ze suchého zipu, kterým je možno magnetickou montáž navíc zajistit na hlavni zbraně.

Datum: 14.2.2015 8:42:00

Souběžně také

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vystavovatelé 2019

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště