Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Národní výstava hospodářských zvířat a zemědělské techniky
25.-28.6. 2015

Národní výstava hospodářských zvířat a zemědělské techniky

Zlatá medaile NVHZZT 2015

 

Vážení vystavovatelé, vážení obchodní přátelé,

v rámci doprovodného programu Národní výstavy hospodářských zvířat a zemědělské techniky 2015 vyhlašuje a.s. Veletrhy Brno opět tradiční soutěž Zlatá medaile NVHZZT.

Jaké benefity přináší tato soutěž pro účastníky a vítěze?

Všechny přihlášené exponáty budou viditelně označeny přímo v expozici po celou dobu konání veletrhu, vítězné obdrží cenu a diplom. Ocenění vystavovatelé tak budou mít možnost využít svého úspěchu již v době největší koncentrace cílových skupin na veletrhu.

Prestižní Zlatá medaile představuje pro oceněné firmy účinný obchodní argument, který efektivně využívají ve svých marketingových a prezentačních materiálech, na internetových stránkách a v předváděcích místnostech.    

Účast a ocenění v soutěži garantuje publicitu. Postaráme se o Vaši prezentaci v odborných médiích mediálního partnera veletrhu Profi Press a dále v tiskových zprávách společnosti Veletrhy Brno, a.s. a na webových stránkách Národní výstavy hospodářských zvířat a zemědělské techniky.

Exponáty nominované na ocenění se stanou součástí prezentace, která bude promítána při slavnostním zahájení veletrhu, na kterém budou předávána ocenění Zlatá medaile 2015 za účasti vystavovatelů, novinářů, odborníků a významných osobností oboru, politického a společenského života.

Vážení vystavovatelé, věříme, že Vaše špičkové výrobky a novinky, které připravujete na Národní výstavu hospodářských zvířat a zemědělské techniky 2015, budou mezi přihlášenými exponáty této prestižní soutěže.

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK: 17. 6. 2015

Kontakt:
Blanka Zlatá
Veletrhy Brno, a.s.
tel.: 541 153 372, 721 656 227
e-mail: bzlata@bvv.cz

Přejeme vše dobré a těšíme se na spolupráci s Vámi.

Veletrhy Brno, a.s.
Profi press

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště