Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Národní výstava hospodářských zvířat a zemědělské techniky
27.-30.6. 2013

Národní výstava hospodářských zvířat a zemědělské techniky

Zlatá medaile

 

Vážení vystavovatelé, vážení obchodní přátelé,

v rámci doprovodného programu Národní výstavy hospodářských zvířat a zemědělské techniky 2013 vyhlašuje a.s. Veletrhy Brno opět tradiční soutěž Zlatá medaile NVHZZT, která navazuje na dřívější soutěž Zlatý Přerov, a která měla v roce 2009 premiéru na brněnském výstavišti.

Jaké benefity přináší tato soutěž pro účastníky a vítěze?

  • Všechny přihlášené exponáty budou viditelně označeny přímo v expozici po celou dobu konání veletrhu. Nominované exponáty obdrží certifikát, vítězné pak cenu a diplom. Ocenění i nominovaní vystavovatelé tak budou mít možnost využít svého úspěchu již v době největší koncentrace cílových skupin na veletrhu.
  • Prestižní Zlatá medaile představuje pro oceněné firmy účinný obchodní argument, který efektivně využívají ve svých marketingových a prezentačních materiálech, na internetových stránkách a v předváděcích místnostech.
  • Účast a ocenění v soutěži garantuje publicitu. Postaráme se o Vaši prezentaci v odborných médiích mediálního partnera veletrhu Zemědělského týdeníku a dále v tiskových zprávách společnosti Veletrhy Brno, a.s. a na webových stránkách http://www.bvv.cz/narodni-vystava-hospodarskych-zvirat-brno/nvhz-2013/profil-veletrhu/.
  • Exponáty nominované na ocenění se stanou součástí prezentace, která bude promítána při slavnostním zahájení veletrhu, na kterém budou předávána ocenění Zlatá medaile 2013 za účasti vystavovatelů, novinářů, odborníků a významných osobností oboru, politického a společenského života.

Vážení vystavovatelé, věříme, že Vaše špičkové výrobky a novinky, které připravujete na Národní výstavu hospodářských zvířat a zemědělské techniky 2013, budou mezi přihlášenými exponáty této prestižní soutěže.

Uzávěrka soutěže je 20. 6. 2013

Kontakt: Blanka Zlatá, Veletrhy Brno, a.s., tel.: 541 153 372, 721 656 227, e-mail: bzlata@bvv.cz

Přejeme vše dobré a těšíme se na spolupráci s Vámi.

Veletrhy Brno, a.s.

Dokument ke stažení:

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé 2021

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště