Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Národní výstava hospodářských zvířat a zemědělské techniky
27.-30.6. 2013

Národní výstava hospodářských zvířat a zemědělské techniky

Česká zemědělská univerzita v Praze: Otvíráme cestu budoucnosti

 

Česká zemědělská univerzita v Praze je třetí největší univerzitou v Praze. Spojuje v sobě stoletou tradici s nejmodernějšími technologiemi, progresivní vědou a výzkumem v oblasti zemědělství, lesnictví, ekologie, technologií a techniky, ale i s ekonomikou a řízením.

Moderně vybavené laboratoře se špičkovým zázemím včetně školních podniků umožňují vynikající vzdělávání s možností osobního růstu a zapojení do vědeckých projektů doma i v zahraničí. ČZU zajišťuje kompletní vysokoškolské studium, letní školy, speciální kurzy, univerzitu třetího věku.

Vyrůstáme z mnohaleté tradice
Historie dnešní ČZU se odvíjí od roku 1906. Dnes na šesti fakultách a jednom institutu studuje přibližně 25 000 studentů 55 bakalářských, 63 magisterských a 48 doktorských studijních oborů. Třetina z nich je vyučována v angličtině.

Klademe důraz na výzkum
ČZU se systematicky věnuje výzkumu v oblasti tzv. life sciences, od fyziologie a molekulární biologie přes životní prostředí, lesnictví a problematiku venkova až po související technologie, moderní hospodaření a management.

Vzděláváme pro život
ČZU využívá nejrůznějších forem výuky včetně rozsáhlé praxe ve školních podnicích a spolupráce s komerční sférou, díky tomu se absolventi velmi dobře uplatňují na trhu práce.

Podporujeme vstřícnou atmosféru a mezinárodní spolupráci
ČZU klade důraz na otevřenou atmosféru na univerzitě a úzkou mezinárodní spolupráci.

Provozně ekonomická fakulta * Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů * Technická fakulta * Fakulta lesnická a dřevařská * Fakulta životního prostředí * Fakulta tropického zemědělství * Institut vzdělávání a poradenství

Další informace naleznete na www.czu.cz nebo na studuj.czu.cz

JSME ŽIVÁ UNIVERZITA

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé 2021

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště