Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Národní výstava hospodářských zvířat a zemědělské techniky
27.-30.6. 2013

Národní výstava hospodářských zvířat a zemědělské techniky

AFEED: Krmné směsi? To je AFEED.

 

Společnost AFEED, která patří do holdingu Agrofert,  je  největším výrobcem krmných směsí v oblasti Vysočiny, Moravy, Slezska a západního Slovenska.

Vznikla jako organizační unie české AFEED CZ, a.s. se sídlem v Hustopečích a slovenské společnosti AFEED, a.s. se sídlem v Bratislavě, se společným managementem a vzájemně provázanou organizační strukturou. Je jediným vlastníkem společnosti Centrální laboratoř s.r.o, se sídlem v Táboře-Čekanicích, která ve společnosti tvoří jeden z nejdůležitějších článků systému kontroly kvality.

Nosným programem společnosti je výroba a prodej krmných směsí a premixů pro chovy hospodářských zvířat. Tato výroba probíhá v moderních plně automatizovaných výrobnách krmných směsí v Hustopečích, Kroměříži, Opavě a Trnavě (SR). Důležitou část obratu společnosti tvoří i nákup a prodej surovin a doplňkových látek pro výrobu krmiv, který pro společnost i její zákazníky zajišťují obchodní kanceláře  v Praze a  Trnavě a také zajišťuje dodávky jednodenních kuřat a obchod s jatečnými zvířaty.

Obchodní zástupci pracující ve společnosti AFEED jsou vynikajícími odborníky a pro své partnery zajišťují nejen poradenství, ale i dokonalý výživářský a zootechnický servis.

Nezanedbatelnou součástí nabídky společnosti je i poskytování laboratorních rozborů krmiv a surovin, pro které využívá nejen služeb společnosti Centrální laboratoř s.r.o, ale i vlastního systému zcela automatizovaných laboratorních rozborů s unikátní centrální evidencí všech měření.

Cílem společnosti AFEED je v každém oboru činnosti, zajistit zcela profesionální přístup respektující nejmodernější trendy ve výživě a chovu zvířat s vysokým důrazem na důslednou kontrolu kvality nakupovaných surovin i svých výrobků.

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé 2021

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště