Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Národní výstava hospodářských zvířat
12.-15.5. 2019

Národní výstava hospodářských zvířat

Zemědělství žije!

 

Tak zní název nového projektu, který v loňském roce odstartoval Zemědělský svaz ČR. Jeho cílem je zlepšení obrazu zemědělství v očích veřejnosti. Letošní rok se již plní akcemi, kde svaz bude v rámci tohoto projektu zajišťovat naučně-informativní program pro děti, mezi nimi je samozřejmě i Národní výstava v Brně. Novinkou bude pořádání Dnů otevřených dveří  přímo v zemědělských  podnicích.

Projekt Zemědělství žije! zahrnuje několik dlouhodobých aktivit zaměřených na nejmladší generaci. Jedním z hlavních cílů je informovat děti a mládež o důležitosti a nenahraditelnosti zemědělství. Projekt naučnou a současně hravou, interaktivní formou vysvětluje dětem význam zemědělství a upozorňuje na jeho provázanost s dalšími odvětvími národního hospodářství.

Jednou z akcí, kde bude projekt Zemědělství žije! probíhat je i Národní výstava hospodářských zvířat v Brně. Malí návštěvníci výstavy budou soutěžit a plnit úkoly se zemědělskou tematikou. Atraktivitu soutěží zvýší i naučná stezka o devíti zastaveních, poznávání polních plodin, hospodářských zvířat a strojů.

Kromě Národní výstavy mohou děti soutěžit na dalších zemědělských výstavách, chovatelských a zemědělských dnech a nově také přímo ve vybraných zemědělských podnicích. Více informací o projektu na www.zemedelstvizije.cz

Datum: 4.4.2013 13:55:00

Souběžně také

ANIMAL TECH
12.-15.5. 2019


Národní výstava myslivosti
12.-15.5. 2019


CEVC
14.-15.5. 2019

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště