Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Národní výstava hospodářských zvířat
12.-15.5. 2019

Národní výstava hospodářských zvířat

Velká prezentace koní a rančů i lákavé nabídky prodejců

 

Koním bude věnován celý obří pavilon F. Pro čtyři dny Národní výstavy zvířat zde vyroste aréna s jezdeckým povrchem, kryté opracoviště, tribuny pro diváky, stáje pro  koně i stánky prodejců. Kromě toho bude v pavilonu prezentace rančů, farem a agroturstických jízdáren, chybět nebude stylová kavárna a dobré občerstvení. Podívat se, inspirovat, informovat a nakoupit – tak lze strávit poslední čtyři červnové dny v Brně (27 – 30. 6). A pro ty největší fanoušky koní je připravena i speciální akce navíc – sobotní noční Brno Trophy Show (29.6.).

Na výstavu se chystá kolem stovky koní nejrůznějších plemen u nás chovaných. Pod záštitou Asociace svazu chovatelů koní ČR se připravují přehlídky chovných kolekcí teplokrevníků, plnokrevníků, chladnokrevných a frízských koní, koní malých plemen a pony, haflingerů, arabů a dalších krasavců. Koně budou předvedeni pod sedlem, ve skocích ve volnosti, v zápřahu jako jedno či vícespřeží i na ruce. V programu budou hostovat velké hřebčíny i soukromí chovatelé koní. Asociace připravuje také novinku letošního roku – prodejní aukci koní, která se těší velké oblibě v zahraničí a jejíž trend by mohl začít i u nás.

Součástí program bude tradičně také prezentace koní amerických plemen, které připravuje Equiteam o.s. v projektu Farma John Deere. Chovné kolekce hřebců a hříbat i nejrůznější zbarvení koní můžete očekávat u strakatého plemene american paint horse či indiánských skvrnitých koní appaloosa. Chystá se také ukázka quarter horse, atletických všestranných koní. Všechny plemena budou předvedena pod westernovým sedlem v různých ukázkách disciplín, ale také pod sedlem anglickým v tzv. hunter třídách. Chybět nebude ani práce s koněm ve volnosti – přirozená komunikace, kde vedle Betky Kroumanové přivítáme i známou mladou horsemanku Katku Santarovou.

Datum: 25.3.2013 9:27:00

Souběžně také

ANIMAL TECH
12.-15.5. 2019


Národní výstava myslivosti
12.-15.5. 2019


CEVC
14.-15.5. 2019

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště