Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Národní výstava hospodářských zvířat
2023

Národní výstava hospodářských zvířat

Společnost De Heus se denně věnuje farmářům


Společnost De Heus a.s. je mezinárodním výrobcem kompletní řady krmných směsí, premixů, koncentrátů a krmných specialit. Patří dokonce do TOP desítky výrobců na světě. Stabilně a odpovědně přispívá k udržitelné produkci bezpečných a zdravých potravin, a to už po několik generací. Investuje do celého dodavatelského řetězce tak, aby podpořila rozvoj zemědělského sektoru a i po čtyři generace stále funguje jako rodinný podnik.

Společnosti se podařilo vybudovat síť distributorů, kteří spolehlivě obsluhují téměř 90 procent Česka a Slovenska, ale pokrývají částečně i maďarský trh. Každý den se věnují farmářům, poskytují jim nejlepší možná krmivářská řešení, nezávisle na typu výživových produktů nebo potřebách zákazníků. Rozhodně nezapomínají na životní prostředí a dobré životní podmínky zvířat.

„Snažíme se vše vyrábět ve stejné kvalitě, co se týká živinového složení. Na základě dostupnosti a ceny různých surovin optimalizujeme na týdenní, maximálně měsíční bázi naše receptury, ale živinové hodnoty, například obsah bílkovin a škrobu je stále stejný,“ říká Ing. Pavel Jaroš, marketingový manager. Potvrdil také, že kontinuálním hlavním cílem jejich výživových konceptů je zajištění zdraví zvířat a optimalizace výkonu.

 

Datum: 8.9.2021 15:10:00

Souběžně také

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé 2021

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště