Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Národní výstava hospodářských zvířat
22.-26.4. 2023

Národní výstava hospodářských zvířat

Předpokladem úspěšného chovu je stabilizace chovatelských výsledků


Společnost FIDES AGRO, spol. s r. o., vznikla v roce 1995 bez jakékoli účasti cizího kapitálu. Obchodní činnost se postupně rozrostla o vlastní výrobu, laboratoř, skladové kapacity a zázemí pro vzdělávání zaměstnanců i zákazníků.

Po celou dobu své působnosti statečně čelí všem nástrahám trhu a odpovídá na stálé nároky na zvyšování kvalitativních požadavků nejen na vlastní výrobu, ale i poskytované služby. Plně si uvědomuje, že předpokladem úspěšného chovu je stabilizace chovatelských výsledků. Společnost přihlíží k veškerým environmentálním aspektům spojených s fungováním celé společnosti.

Princip vytváření receptur má svá pravidla, tím hlavním je  následování genetického potenciálu zvířete, které je základem pro vhodnou kombinaci surovin. „Máme vlastní receptury. Suroviny, které používáme nejsou běžné. Používáme kukuřičný gluten, kukuřičné mláto, pro chuť svatojánský chléb (sladké lusky rohovníku),“ prozradil Ing. Radomír Andrýs, Ph.D., manager zahraničního obchodu společnosti.

FIDES AGRO, spol. s r.o. se zabývá výrobou MVS a premixů, medikovaných KS, mléčných KS, MVS certifikovaných KEZ a hobby program pod značkou FIDmix. Nezanedbává však ani poradenskou a přednáškovou činnost ve výživě a chovu zvířat. V rámci doplňkového sortimentu se zaměřuje na prestartery pro selata, startery pro telata, DKS pro dojnice, krmné suroviny a vybrané doplňkové látky. Mezi další obchodní činnosti patří nákup a prodej hospodářských zvířat, zemědělských komodit.

 

Datum: 8.9.2021 15:24:00

Souběžně také

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé 2021

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště