Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Národní výstava hospodářských zvířat
12.-15.5. 2019

Národní výstava hospodářských zvířat

Moderní technika pro zemědělské podniky i novinky pro malé farmáře na Národní výstavě v Brně

 

Vše pro živočišnou výrobu najdou zemědělci na Národní výstavě hospodářských zvířat a zemědělské techniky v Brně v termínu od 27. - 30. června 2013. Zemědělskou mechanizaci předních značek, chovatelské technologie, ale třeba i mincovní automat na výdej mléka najdete na stáncích téměř dvou set vystavovatelů. Nejatraktivnější ovšem budou stáje s živými zvířaty, kterých bude do Brna přivezeno na 700 kusů.

Práci v zemědělských podnicích i na malých farmách si už dnes nelze představit bez moderní techniky. Investice do nových technologií se brzy promítnou do vyšších výnosů, a tak pokud je to alespoň trochu možné, zemědělci obnovují svůj technický park. Výstava je pro ně ideální příležitostí k porovnání nabídek na trhu, k výběru vhodné varianty, poradenství a mnohdy i šancí získat speciální veletržní cenu. Na Národní výstavě v Brně představí své novinky čeští výrobci i zahraniční dovozci, a to zejména prostřednictvím regionálních prodejců.

Největší expozici výstavy připravuje společnost OPaLL-AGRI, která patří k tradičním českým výrobcům zemědělské techniky. Zaměřuje se na výrobu strojů pro zpracování půdy a v nedávné době  získala prodejní zastoupení slovenského výrobce secích strojů a dusačů siláže značky Pneusej pro Českou republiku.

Moderní stroje jsou základem úspěchu
Mezi významnými vystavovateli najdete i společnost Farmet, která  bude v Brně v pavilonu P prezentovat extrudér FE 500, kompaktní stroj vhodný pro tepelnou úpravu semen či směsí tzv. „extruzí“ . Prostřednictvím procesu extruze je možno získat vysoce kvalitní a  energeticky hodnotné krmivo, které se uplatňuje ve výživě skotu, drůbeže a mnoha dalších zvířat. Extrudéry Farmet jsou určeny pro extruzi jakéhokoliv biologického materiálu, zejména však olejnatých semen, obilovin, luštěnin a různorodých rostlinných a živočišných směsí. Efektivně získaný materiál je možno používat jak do krmných směsí, tak v potravinářském průmyslu.  Zařízení je navrženo pro nepřetržitý provoz, přičemž technologie je možné sestavovat do extruzních linek podle přání zákazníků a doplnit je o další volitelná příslušenství. Celý proces extruze je řízen nově vyvinutým řídicím systémem FIC (Farmet Intelligence Control), který dokáže sám bez zásahu obsluhy vyřešit nečekané situace.

Novinky pro prodej „ze dvora“
Nejen známé značky, ale i malé firmy s řešením pro rodinné farmáře budou mít na výstavě své místo. Malé přenosné bezolejové ekologické dojírny pro krávy, kozy a ovce nabídne firma Škvára -dojení. Z Osvětiman přiveze Helena Koukalová výdejový automat na mléko, který najde uplatnění zejména u malých zemědělců pro přímý prodej „ze dvora“.

Datum: 6.5.2013 10:13:00

Souběžně také

ANIMAL TECH
12.-15.5. 2019


Národní výstava myslivosti
12.-15.5. 2019


CEVC
14.-15.5. 2019

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště