Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
1.-5.10. 2018

Mezinárodní strojírenský veletrh

Gaben Packaging Live - červená, modrá, bílá

 

V novém duchu, ale s tradičním generálním partnerem se letos ponese balicí linka na veletrhu MSV Brno. Ostravská společnost Gaben, která se specializuje na identifikaci a dosledovatelnost produktu, tak podpořila už 14. konání oblíbeného doprovodného programu na výstavišti. Ve dnech 1.-5. října se budou v pavilonu A2 roboticky třídit čokoládky v barvách trikolóry, ukládat hračky do krabic, krabice na paletu a novinkou bude i virtuální realita. Mezi partnery linky patří ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM, EKOBAL, KLIMASOFT, MÁTL-BULA, ALVEY MANEX, MONETA, FANUC, Tiskárna Didot, BENEŠ a LÁT (hračky Vista), THIMM Packaging, BOKS s.r.o. a catering Breadway Stores. V letošním projektu bude zapojeno historicky nejvíce robotů značky Fanuc včetně novinky tzv. scara robotů, které zvládnou lidskou práci za zlomek času. Návštěvníci si budou moci "osahat" virtuální realitu nebo sledovat práci robotů, tiskáren, etiketovacích zařízení či ovinovačky na jednotlivých samostatných uzlech.

Program bude jako vždy komentován a pro návštěvníky jsou připraveny soutěže s odměnami, letos i sladkými! A pozor - poprvé si mohou návštěvníci veletrhu zakoupit kváskové pečivo, krémové polévky, dezerty a další výrobky z jejich produkce přímo na veletrhu v prostorách kavárny Breadway Stores.

Dodavatel robotů Fanuc Czech věnoval do návštěvnické soutěže poukazy na let balónem!

GABEN, spol. s r.o.

Již od roku 1991 představuje společnost Gaben s.r.o. špičku v oblasti automatické identifikace. Vyvíjí ucelená řešení i dodává jednotlivé produkty pro kvalitní automatickou identifikaci. Specializuje se na snímače čárových kódů, mobilní terminály, průmyslové dotykové terminály, RFID, tiskárny a aplikátory etiket.

Na letošní lince s názvem GABEN Packaging Live představí společnost Gaben inovovanou verzi úspěšného průmyslového dotykového all-in-one terminálu GBTouch, který už dlouhá léta nachází využití zejména při odvádění výroby na výrobních a balicích linkách, kde je potřeba obsluze například zobrazit výrobní dokumentaci, balicí předpisy, návody k obsluze, instruktážní videa či jiné dokumenty. Dále bude k vidění automatický aplikátor etiket s výsuvným ramenem, který označí zabalenou paletu etiketou s RFID čipem, tzv. SMARTLABELem. V posledním kroku linky bude možno vidět snímání těchto chytrých etiket mobilním terminálem BHT-1281 od renomovaného japonského výrobce a vynálezce QR kódu, společnosti DENSO.

www.gaben.cz


KLIMASOFT

Spoločnosť vznikla v marci 1997, spojením subjektov so skúsenosťami v oblasti riadiacich systémov, vzduchotechnických a klimatizačných zariadení, merania, regulácie, servisu a prevádzkovania budov. Za krátku dobu existencie si vybudovala meno medzi užívateľmi a spoločnosťami na Slovensku pôsobiacimi v oblasti technických zariadení budov a automatizácie priemyslu – robotizácie. Spoločnosť poskytuje Know-How, návrhy riešení, projekciu, dodávky materiálu, realizáciu, uvádzanie do prevádzky, servis a prevádzkovanie riadiacich systémov v oblasti TZB. Hlavným zameraním pre priemyselnú automatizáciu sú robotizované pracoviská a linky, ktoré majú uplatnenie v širokom spektre výroby - automatizácie technologických procesov. Hlavnými segmentami pôsobnosti je automotive a potravinárstvo s robotickými aplikáciami “pick and place”, 3D bin picking, montáž, kontrola kvality a paletizácia s desiatkami úspešných inštalácií.

www.klimasoft.com


FANUC Czech s.r.o.

Společnost FANUC Czech s. r. o., byla založena 16. září 2004 jako pobočka FANUC Europe pro střední a východní Evropu. Jejím cílem je dodávat výkonné a spolehlivé produkty pro průmyslovou automatizaci a software tradiční japonské značky FANUC, největšího výrobce průmyslové automatizace a robotů na světě. FANUC Czech s. r. o., se sídlem v Praze, nabízí průmyslové roboty, CNC řídicí systémy a CNC stroje jako součást automatizace pro výrobu v České republice a na Slovensku. V dnešním konkurenčním prostředí pomáhají produkty FANUC zlepšovat flexibilitu výrobních procesů a umožňují zákazníkům reagovat na změny a požadavky dynamického trhu. Kromě dodávek produktů pořádá společnost četná školení a poskytuje servisní a technickou podporu.

www.fanuc.cz


ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM spol. s r.o.

Hlavní činností firmy je prodej popisovacích zařízení francouzské firmy Markem-Imaje. Mezi nejprodávanější sortiment patří ink-jetové tiskárny, vidět můžete také tiskárny laserové, termotransferové nebo tiskárny pracující na principu horkého inkoustu. Díky výrobkům renomované značky, které procházejí neustálou inovací, může firma ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM, s.r.o. nabídnout zákazníkům vždy něco navíc. Servis, podporu a zejména nízké náklady na údržbu. V rámci projektu Packaging Live, se postará o veškerý potisk baleného zboží čárovými kódy, šarží výroby, logy partnerů a dalšími proměnnými parametry.

www.ondrasek.cz


EKOBAL, s.r.o.

Firma Ekobal s.r.o. byla založena v polovině roku 1993 jako organizace navazující na zkušenosti společnosti Pragometal s.r.o. v oblasti technologie balení do průtažné fólie. Dnes patří mezi leadery na českém trhu a svým postavením patří mezi největší dodavatele obalových materiálů a výrobce balicí techniky s vlastním vývojovým střediskem. Působí nejen v České republice, ale i na Slovensku nebo v Polsku, kde sídlí dceřiné společnosti – Ekobal s.r.o. a Manuli Ekobal Polsko Sp.z o.o., které navazují na tradici firmy Ekobal Česká republika. Ekobal se specializuje zejména na technologie paletizačního a skupinového balení nebo na výrobu předepnuté fólie FlexLight, ve kterých udává trend. Naše produkty jsou vyráběny nejmodernější technologií a díky neustálým inovacím výrobních procesů dokážeme udržovat náskok před konkurencí.

www.ekobal.cz


Mátl & Bula, spol. s r.o.

Společnost Mátl & Bula, spol. s r.o., se sídlem v Rajhradě u Brna, která se od svého vzniku v roce 1993 zaměřuje především na prodej a servis manipulační techniky dnes zastupuje významné světové výrobce v této oblasti. Jedná se zejména o vysokozdvižné vozíky značky Hyundai a čtyřcestné vozíky irského výrobce Combilift. Firma M&B rovněž zajišťuje kompletní servis a dodávky náhradních dílů. Propracovaný skladový systém náhradních dílu zahrnuje položky nejen pro své zastupované značky, ale také pro všechny ostatní světové výrobce manipulační techniky. Nezávisle na manipulační technice se společnost zabývá prodejem, servisem a zajišťováním těsnících prvků pro hydrauliku a pneumatiku, výrobou hydraulických hadic, výrobou a opravami hydraulických válců a hydraulických prvků, včetně poradenské činnosti v tomto oboru. Další činností firmy jsou služby v oboru výroby, servisu a prodeji strojů a nástrojů ve stavebnictví pro řezání a broušení kamene, betonu, asfaltu a jiných stavebních materiálů. V nabídce je celá škála stolových pil, řezačů spár, frézek a brusek betonu, jádrových vrtaček a jiné malé mechanizace.

www.matl-bula.cz


ALVEY MANEX a.s.

Alvey Manex je specialista na automatické paletizační, skladové a dopravníkové systémy. Navrhují, vyrábí a instalují linky pro prestižní značky, jako jsou Coca-Cola, Danone, Heineken, SCA, Volvo a stovky dalších. Ve virtuální realitě představí několik skutečných paletizačních linek, které firma navrhla a dodala. Návštěvníci si budou moci prohlédnout menší projekt paletizace krabic pomocí dvou robotů, ale i velmi rozsáhlé paletizační, dopravníkové a skladové systémy, určené pro provozy s vysokými nároky na výkon.

www.alvey.cz


MONETA Money Bank, a.s.

Chce být nejinovativnější organizací poskytující finanční služby v České republice v očích klientů, zaměstnanců i komunit, ve kterých podnikají. Každý den Vám přináší to nejlepší ze světa tradičních bank a moderních technologií. S více než 200 pobočkami a 650 bankomaty, internetovým a mobilním bankovnictvím včetně aplikace Smart Banka je Vám Moneta vždy nablízku.

www.moneta.cz


Tiskárna Didot, spol. s r.o.

Tiskárna Didot je již více než 20 let spolehlivým dodavatelem obalů z hladkých i vlnitých lepenek. Poskytuje zákazníkům komplexní služby od poradenství optimalizace balení, přes vlastní konstrukční řešení a vzorkování obalů, výrobu testovacích sérií až po následnou výrobu a logistiku dodávek obalů. Tiskárna Didot se zaměřuje na kvalitní potištěné obaly s povrchovým zušlechtěním. Na linku dodává primární balení - krabice včetně potisku.

www.tiskarna-didot.cz


BENEŠ a LÁT a.s.

SEVA spojuje - nejen dílky stavebnice, ale i děti s rodiči, prarodiči, vzájemně mezi sebou. Odvádí je od počítačových her, mobilů a znovu jim umožňuje reálné prožitky, upevnění vztahů a rodinných vazeb.
Stavebnice SEVA nechyběla snad v žádné školce či školní družině. Na trh byla SEVA dodávána od 70. let nejprve pod hlavičkou Kovozávody Semily a od 90. let pod značkou VISTA, pod kterou stavebnice a hračky uváděla na trh společnost (@BENESaLATas) BENEŠ a LÁT a.s. až do začátku roku 2018. Od letošního roku všechny hračky zaštiťuje nově značka SEVA podle názvu nejúspěšnější stavebnice SEVA.

www.seva-czech.cz


THIMM Packaging

Skupina THIMM, jímž je THIMM Packaging součástí, je vedoucím poskytovatelem obalových řešení a distribuce zboží. Portfolio zahrnuje přepravní a prodejní obaly z vlnité lepenky, hodnotné prodejní stojany (displeje), obalové systémy z různých materiálových kombinací a tiskové produkty pro další průmyslové zpracování. Spektrum nabídky doplňuje široká paleta služeb týkající se obalového segmentu v rámci dodavatelského řetězce. K okruhu zákazníků patří známé koncerny vyrábějící značkové zboží napříč všemi obory. Rodinný podnik zaměstnává více než 3 000 zaměstnanců v 19 závodech v Německu, Česku, Rumunsku, Polsku, Francii a Mexiku a dosahuje ročního obratu téměř 570 milionů eur. Martin Hejl, jednatel THIMM Packaging ve Všetatech: „Pro THIMM Packaging je obal z vlnité lepenky více než jen pouhým výrobkem. Chápeme jej jako komplexní řešení, které našim zákazníkům pomáhá odlišit se od konkurence a individualizovat se.“

www.thimm.cz


BOKS s.r.o.

Směrové reproduktory produkují kvalitní audio signálu o vysoké směrovosti, přirovnávaný buď k proudu vody ve sprše, nebo světlu baterky. Signál je slyšitelný pouze v požadovaném prostoru a neruší své okolí.

Směrové reproduktory se s úspěchem používají v různých prostředích, např. muzeích, bankách, maloobchodních prodejnách, letištích atd. Jsou jasně slyšitelné i při nízké hlasitosti a díky tomu je z nich mluvené slovo pro posluchače dobře srozumitelné i v hlučném prostředí. Reproduktory mohou být umístěny i blízko vedle sebe, aniž by se navzájem rušily.

Firma BOKS s.r.o. je také dodavatelem audio a video techniky pro konference.

www.boks.cz


BREADWAY STORES, s.r.o.

Konceptem Breadway Stores je moderní bistro – pekárna s kavárnou. Naleznete zde kváskové pečivo v nejlepší možné kvalitě a širokém výběru a zároveň mají vlastní produktovou řadu výrobků – marmelády, paštiky, chutney, domácí sirupy nebo polévky. Z pečiva vyrábí originální sandwiche a tapasy, pečou vlastní dezerty. Všechny výrobky jsou české, poctivé, „čisté“ – bez konzervantů, „éček“, sladidel a podobně. Používají vždy velmi kvalitní suroviny a šetrné metody zpracování. Do bistra se můžete zastavit pro snídani, svačinu, na lehký oběd, nebo si nakoupit večerní mlsání na doma. Připraví pro Vás catering na firemní nebo soukromou akci.

www.bwstores.com


EQUICom, s. r.o.

Společnost EQUICom s.r.o. je marketingová, komunikační a PR agentura, která svým zákazníkům zajišťuje mediální komunikaci, organizaci společenských akcí a další marketingové služby. Specializuje se na cross marketingové projekty se zapojením více partnerů a velkou efektivitou vynaložených nákladů.

www.equicom.cz

Crossmarketingový projekt PACKAGING LIVE agentury EQUICom, s. r.o. se na BVV v rámci veletrhů MSV a EMBAX/SALIMA objeví již po čtrnácté a stává se tak jedním z klíčových doprovodných programů Mezinárodního strojírenského veletrhu.


Současně také

Transport a Logistika
7.-11.10. 2019


ENVITECH
7.-11.10. 2019

 

Mohlo by vás zajímat

 


Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště