Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
9.-13.10. 2017

Mezinárodní strojírenský veletrh

Doprovodný program

 

Pozvánky a přihlášky

 

9. - 13. 10. 2017

GABEN PACKAGING LIVE – hračky z MSV do nemocnic

Balicí linka na MSV v Brně už patří mezi tradiční program a v každém roce připravujeme něco nového. V tom loňském se podařilo přímo z veletrhu expedovat krásně zabalené hračky dětem do mateřských škol. Produkt s českou stavebnicí měl takový úspěch, že i v letošním roce spojili síly výrobci hraček, partneři, organizátoři i PPL a projekt „balení hraček“ se bude na MSV opakovat. Tentokrát poputují stavebnice z pavilonu Z přímo do dětských oddělení nemocnic.

GABEN PACKAGING LIVE – hračky z MSV do nemocnic

9. 10. 2017

Setkání nad příležitostmi v indickém státě Džhárkhand

Téma: Indie je unikátní zemí s 29 státy a 7 federálními územími. Každé státní a federální území se pyšní různými investičními příležitostmi. Ty závisí na několika faktorech, jako je jejich zeměpisná poloha, přírodní zdroje, kvalifikovaná pracovní síla a rychlý technologický pokrok. Jeden z nejprogresivnějších států Indie – Džhárkhand– se účastní MSV Brno. Stát Džhárkhand podnikl postupné kroky k zajištění přiměřené infrastruktury, formulování přitažlivých strategií a zajištění politiky přátelské k investorům. Naše setkání zviditelní prezentaci tohoto státu a jeho investiční příležitosti.

 

10. 10. 2017

Pozvánka na «Den ruských regionů» při MSV 2017

Letošní ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu MSV, který se bude konat v Brně od 9. do 13. října 2017, představí rozsáhlou účast nejen českých, ale i zahraničních firem.

Pozvánka na «Den ruských regionů» při MSV 2017

 

11. 10. 2017


SOURCING DAY pro GENERAL ELECTRICS - Projekty na obnovitelné energie

Dne 11. 10. se mohou české firmy účastnit osobního jednání s nákupčími maďarské pobočky nadnárodní společnosti General Electrics, které se uskuteční v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu 2017 v Brně. CzechTrade Budapešť se podařilo směřovat zájem GE do České republiky a právě zde hledat své nové potenciální dodavatele.

 

12. 10. 2017

Strojní zařízení: Posouzení rizika, funkční bezpečnost a změny v harmonizovaných normách

Multimediální časopis ElektroPrůmysl.cz a Veletrhy Brno, a.s Vás zvou v rámci oficiálního doprovodného programu Mezinárodního strojírenského veletrhu 2017 spolu s partnery akce na odborný seminář zaměřený na strojní zařízení. Cílem odborného semináře je informovat Vás o důležitých požadavcích a zejména o změnách v oblasti legislativy, platných předpisů a harmonizovaných norem týkajících se strojních zařízení.

Strojní zařízení: Posouzení rizika, funkční bezpečnost a změny v harmonizovaných normách

Současně také

Transport a Logistika
7.-11.10. 2019


ENVITECH
7.-11.10. 2019

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště