Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
29.9. - 3.10. 2014

Mezinárodní strojírenský veletrh

Bomar, spol. s r.o.

 

Plně automatické, pilo-vrtací centrum CTM200 ANC 250

Dle individuálních požadavků zákazníka jsme navrhli a realizovali pilo-vrtací centrum CTM200 ANC 250. Centrum je uceleným mechanismem, skládajícím se ze vstupní části v délce 10 metrů, samotného pilového a vrtacího stroje, popisovače materiálu
a výstupní části s třídicím systémem v délce 7 metrů. Stroj je vybaven systémem vzdálené správy a zabezpečením pracovního prostoru dle normy TÜV.


Pásová pila Topline 510.350 DGH

Díky jednoduchému a přesto komfortnímu ovládání jsou pily Topline ideálním a cenově výhodným řešením pro Vaše požadavky na dělení materiálu. Posun do řezu se provádí pomocí kuličkového šroubu, který je poháněn výkonným servomotorem. Výhodou stroje je možnost upínání svazků o velikosti od 5 × 5 mm do 510 × 187 mm.
Pily je možno plně přízpůsobit potřebám zákazníka díky velkému množství snadno připojitelného příslušenství.


Pásová pila Proline 420.350 ANC

Tato dvousloupová automatická pásová pila je určena pro kolmé řezy až do průměru materiálu 350 mm. Tvrdokovové vedení pilového pásu, hydraulicky ovládaný posuv materiálu a nastavení optimální rychlosti řezu jsou předpokladem vynikajících pracovních výkonů. Ke standardnímu vybavení patří mimo jiné automatická regulace přítlaku pilového pásu do řezu v závislosti na odporu řezaného materiálu. Stroj lze rozšířit pomocí široké škály volitelného příslušenství nebo manipulační techniky.


Současně také

Transport a Logistika
7.-11.10. 2019


ENVITECH
7.-11.10. 2019

 

Mohlo by vás zajímat

 


Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště