Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
7.-11.10. 2013

Mezinárodní strojírenský veletrh

GATES EUROPE

 

Nová řešení průmyslových aplikací od společnosti Gates  

Hala V stánek 105

Společnost Gates je celosvětová diverzifikovaná průmyslová společnost, která se specializuje na vyspělá řešení v oblasti přenosu síly a hydrauliky pro nejširší škálu aplikací v řadě odvětví.

Na veletrhu MVS 2013 společnost Gates znovu předvede své inovativní vedení v oboru a představí novou řadu produktů návštěvníkům veletrhu. Jako první uvede vysoce kvalitní speciální hadici určenou pro odvod kapalin pro následnou úpravu emisí dieselových motorů u systémů řízení emisí SCR (selektivní katalytická redukce). V porovnání s elektrickým vodičem vyhřívanou hadicí přináší technologie uhlíkových vláken společnosti Gates rovnoměrnější zahřívání kapaliny při nižších nákladech.

Vystavena bude také bezúkapová koncovka GlobalSpiral Maximum™ , která je uřčena pro hydraulické hadice R15 a nevyžaduje ořezání až do průměru 2”. Tato koncovka odstraňuje riziko kontaminace systému hydrauliky nebo rozpojení při špatném ořezu hadice před zalisováním.

Dále vystavíme řadu hydraulických šroubení a trubkových spojů Gates EMB. Společnost Gates EMB, evropská divize společnosti Gates, je jedním z největších evropských výrobců šroubení a trubkových spojů DIN 2353. Spoje splňují všechny požadavky odvětví a mají lepší vlastnosti, než vyžadují standardy ISO. Jsou schopny snést tlak až 800 barů s bezpečnostním faktorem číslo 4. 

Vždy na špičce inovací s vysoce výkonnými synchronními produkty, společnost Gates představí vlastnosti nové řady prémiových pryžových řemenů PowerGrip® GTX. Jsou vyráběny v Evropě, odolné vůči oleji, antistatické/vodivé a vykazují zvýšenou odolnost extrémně nízkým a vysokým teplotám. Díky výrazně zvýšenému výkonu jsou řemeny PowerGrip® GTX v současné době nevýkonnější pryžové synchronní řemeny na trhu.

V neposlední řadě v rámci specializace na vývoj a výrobu polyuretanových řemenů, společnosti Gates nabízí řadu plochých řemenů BLACK FLAT, která je uzpůsobena širokému spektru mechanických požadavků. Všechny řemeny se vyznačují nízkými vibracemi, slabým vytahováním a vysokou pevností. Na aplikacích se upínají s pomocí plochých upínacích destiček nebo s HTD ozubenými destičky při použití skvělého patentovaného systému FIX-FLAT, který se snadno instaluje a je na trhu jedinečný. Zajišťuje bezpečné spojení plochých řemenů oproti konvenčním svorkám.

Společnost Gates se díky těmto novým produktům představuje na MSV jako světový leader v inovacích v oblasti přenosu síly a hydrauliky pro nejširší škálu aplikací v řadě odvětví.


Současně také

Transport a Logistika
7.-11.10. 2019


ENVITECH
7.-11.10. 2019

 

Mohlo by vás zajímat

 


Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště