Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-14.9. 2012

Mezinárodní strojírenský veletrh

PENTA trading spol. s r.o.

 

Společnost PENTA trading spol. s r.o. i letos předvede, že má svým stávajícím i novým zákazníkům stále co nabídnout.  Nejen díky dlouhodobé podpoře dodavatelů a využívání i jejich mnohaletých zkušeností z oblasti konstrukce strojů a jejich praktickému využití, ale i díky zpětné vazbě od zákazníků k výrobci stroje.

Orientace PENTY na spolehlivé a dlouholeté dodavatele přináší výhody pro její zákazníky. Více jak 20-ti letá přítomnost na trhu, zkušení spolupracovníci a již tradiční dobré vztahy jsou toho zárukou. Pravidelná účast PENTY na Brněnském veletrhu je pro české firmy vždy přínosem. Každý rok představujeme to nejnovější v oboru elektroeroze a HSC obrábění. Vystavované frézovací centrum exeron Digma HSC 300 je špičkový stroj od významného německého výrobce – firmy Exeron.  Toto frézovací centrum má dokonalé krytování. Zvládá frézování kalených obrobků i grafitu. Velikost pojezdu až 800mm.

Ve firmě Exeron, který je také předním světovým výrobcem elektroerozivních hloubiček, je kladen důraz na důsledný přístup a orientaci na zákazníka. Toho lze dosáhnout jedině s kvalifikovaným personálem a dobrým obchodním zástupcem. Význam ve světě potvrzuje Exeron i loňským otevřením nové pobočky v Šanghaji.

Než stroje od Exeronu začnou technici  PENTY instalovat, mají hloubičky u výrobce za sebou 80-100 hodin provozu a HSC frézky celonoční nepřetržitý provoz. Díky tomu výrobní závod opouští dokonale prověřená technika.

Dalším světově významným dodavatelem PENTY  je japonská firma FANUC. I letos PENTA vystavuje drátovou řezačku Fanuc 1iE. Nové krytování strojů usnadňuje stále aktuálnější začlenění drátové řezačky do automatizovaného pracoviště a zjednodušuje práci s těžkými obrobky. Vlastnosti generátoru, ve spojení s možností řezat úhly až 45° předurčují stroj pro využití v nástrojárnách při výrobě nejsložitějších forem. Nezanedbatelné pro uživatele jsou nízké provozní náklady a použití výhradně běžných mosazných drátů od průměrů 0.05mm! Stroj je vybaven sledováním a šetřením energie. Samozřejmostí je plný dálkový dohled i na mobilním telefonu.

Jako firma, která naslouchá svým zákazníkům, nabízí PENTA i repase starých hloubiček.  O tento produkt je velký zájem. Značný podíl na inovacích mají i uživatelé strojů. Ti své požadavky mohou sdělovat na seminářích, které PENTA  pravidelně pořádá pro své zákazníky všech dodávaných strojů.       

Třetím vystaveným strojem bude elektroerozivní hloubička Penta 640 CNC. Jedná se o český výrobek s výkonem a kvalitou na úrovni světových výrobců za cenu výrazně nižší. PENTA nabízí vysokou technickou úroveň a flexibilitu. Velikosti až do pojezdu 3m.

Těšíme se na Vás v pavilonu P, stánek č.21.

Frézovací centrum exeron Digma HSC 300
Nové frézovací centrum Digma HSC 300 je produktem společnosti Exeron, se kterou Penta spolupracuje. Díky dokonalému krytování zvládne tato „hračka“ frézování jak kalených obroubků, tak grafitu.

Řezačka Fanuc 1iE
Vysokorychlostní a velmi přesné řezy, to dosáhnete s novou řezačkou. Oproti jiným má 1iE největší pojezdy, vyniká také velikostí obroubku. Podstanou změnou je nanointerpolace 1µm = 1nm, což znamená, že přesnost řezu je možno udělat na jednu tisícinu milimetru.
Navíc je nová řezačka tepelně izolovaná a bez převisů, má o 40% tužší konstrukci. Konstruktéři zapracovali také na GUI prostředí, přístroj disponuje velice moderním LCD displejem, který je graficky zhruba 10x rychlejší, než kdy předtím, navíc má hned 15 palců a je dotykový!

Současně také

IMT
1.-5.10. 2018


FOND-EX
1.-5.10. 2018


WELDING
1.-5.10. 2018


PLASTEX
1.-5.10. 2018


PROFINTECH
1.-5.10. 2018

Mohlo by vás zajímat

MSV 2012

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

VIDEO - MSV

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště