Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-14.9. 2012

Mezinárodní strojírenský veletrh

NOVINKY A EXPONÁTY na MSV 2012

PR Portál - tiskové zprávy vystavovatelů

ACCURA VAST XTR: Skenovací mikroskop

S novým mikroskopem od společni ACCURA můžeme provést kompletní analýzu kovových a nekovových materiálů, navrch pak plastů. Využití tento skvělý mikroskop najde v automobilovém průmyslu, stejně tak, jako ve farmacii. Stroj disponuje také automatickou analýzou vzhledu a počtu částic.

Agie Charmilles: Laser 600 5Ax

Brněnská společnost představí novou technologii pro průmyslové úpravy povrchu výrobků a forem texturováním a gravírováním, to vše díky novému způsobu a technologii, která přenese 2D předlohu na 3D výrobek.

Alicona Imagining: InfiniteFocusSL

Rakouská firma přiveze do Brna ukázat nový systém 3D měření mikrostrukturovaných povrchů, včetně povrchů, které blízké výrobě. Systém bude mít široké využití, najít ho budete moci v automobilovém, leteckém, dokonce také lékařském průmyslu.

ASOCIACE VÝZKUMNÝCH ORGANIZACÍ - Porozumění informacím jako základ pro fundované rozhodování

Razantní nástup nových přístupů a technologií analýzy a zpracování informací lze očekávat i v průmyslové sféře. Neschopnost orientovat se v záplavě informací z mnoha různorodých zdrojů, hledat v nich souvislosti a vyvozovat adekvátní závěry limituje obchodní aktivity firem i jejich schopnost správného strategického rozhodování.

ATAS elektromotory Náchod a.s: Synchronní motory s integrovanou elektronikou (BLDC)

Motory typu BLDC nabízí něco, co tady ještě nebylo. Jejich rozvoj umožnil až prvotní rozvoj mikroprocesorů, a s tím souvisejícího software. BLDC motor je synchonní stroj, založený na principu frekvenční regulace.

Briklis – Produkujete třísky z obrábění? I v nich jsou Vaše peníze. Pomůžeme Vám k nim s novým briketovacím lisem iSwarf.

iSwarf jsou úsporné lisy s nižší pořizovací cenou, nízkým instalovaným příkonem, s rychlou návratností investice. iSwarf jsou lisy stavebnicové konstrukce s výkony od 50 do 1000 kg za hodinu pro každý provoz produkující třísky z obrábění. iSwarf je briketovací technologie na míru podle preferencí zákazníka: výkon, měrná hmotnost a průměr briket, příkon či vysoký stupeň automatizace.

Briklis – Produkujete třísky z obrábění? I v nich jsou Vaše peníze. Pomůžeme Vám k nim s novým briketovacím lisem iSwarf.

DMG a MORI SEIKI spojují svoje aktivity v České a Slovenské republice: Vítejte u DMG / MORI SEIKI Czech

Po úspěšné integraci na mnoha jiných trzích – jako je německý, asijský, trh USA a japonský trh – bude i evropský trh rozvíjen společným úsilím. DMG a MORI SEIKI spojují své aktivity v České a Slovenské republice od 1. 5. 2012.

DMG a MORI SEIKI spojují svoje aktivity v České a Slovenské republice: Vítejte u DMG / MORI SEIKI Czech

HAHN Automation - ZAMĚŘENO NA ENERGETICKOU EFEKTIVITU VÝROBY

Skupina HAHN Automation, specialista na inovativní, technologicky vyspělá řešení v oblasti temperace, robotizace a automatizace montážních a kontrolních procesů, se tento rok účastní MSV 2012 – Plastex. V pavilonu G1, stánku 031 představí mj. své řady lineárních robotů a temperačních zařízení zaměřené na energetickou efektivitu výroby.

HAHN Automation - ZAMĚŘENO NA ENERGETICKOU EFEKTIVITU VÝROBY

IMECO TH s.r.o.®

Veletržní sleva 10 % na produktovou řadu Surtronic

IMECO TH s.r.o.®

Současně také

IMT
1.-5.10. 2018


FOND-EX
1.-5.10. 2018


WELDING
1.-5.10. 2018


PLASTEX
1.-5.10. 2018


PROFINTECH
1.-5.10. 2018

Mohlo by vás zajímat

MSV 2012

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

VIDEO - MSV

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště