Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-14.9. 2012

Mezinárodní strojírenský veletrh

HAHN Automation - ZAMĚŘENO NA ENERGETICKOU EFEKTIVITU VÝROBY

 

Skupina HAHN Automation, specialista na inovativní, technologicky vyspělá řešení v oblasti temperace, robotizace a automatizace montážních a kontrolních procesů, se tento rok účastní MSV 2012 – Plastex. V pavilonu G1, stánku 031 představí mj. své řady lineárních robotů a temperačních zařízení zaměřené na energetickou efektivitu výroby.

SERVOMOTORICKÉ ODNÍMAČE PROPICKER ŠETŘÍCÍ ENERGII

ProPickerHAHN Automation, jako zkušený vývojář a výrobce kompletního sortimentu lineárních robotů,  představí zařízení pro vysokorychlostní odnímání vtoků v servomotorické variantě ProPicker, která nabízí, díky možnosti paralelního pohybu se vstřikolisem, potenciál pro zkrácení doby cyklu, při současném snížení spotřeby energie díky vysoce efektivním servomotorickým pohonům. Díky servomotorům je tuto řadu možno, kromě jednoduchého odebírání vtoků, použít také pro komplexní odebírací funkce.

HAHN MODERNÍ LINEÁRNÍ ROBOTY PŘESVĚDČUJÍCÍ SVOJÍ VYSOKOU DOSTUPNOSTÍ A VELMI RYCHLÝMI ČASY ODEBÍRÁNÍ

Dalším exponátem, který bude k vidění v Brně, je nejmenší lineární robot z řady SmartLine, která se profiluje jako nákladově efektivní řešení pro standardní úlohy typu „odeber a odlož“ kolem vstřikolisů. Tyto servomotorické lineární roboty SmartLine se standardizovanými délkami os a definovanou řadou opcí manipulují s hmotností do 10 kg a jsou stejně jako ostatní lineární roboty HAHN vybaveny vysoce moderním ovládacím panelem RMP, s barevným dotykovým displejem a joystickem,  který umožňuje velmi jednoduché ovládání s množstvím grafických emblémů a srozumitelné programování.

TEMPERAČNÍ ZAŘÍZENÍ S NEJNIŽŠÍMI HODNOTAMI SPOTŘEBY ENERGIE

Interní srovnávací měření potvrdilo, že nová generace ProTemp temperačních zařízení, kterou společnost HAHN Automation uvedla v roce 2011 na trh, dosahuje nejlepších hodnot energetické efektivity ve srovnání s konkurencí a dokáže přinést úspory na energiích až 40%

Tento výsledek je založen na revoluční modernizaci této řady ve formě použití nových vícestupňových odstředivých čerpadel, která ve spojení s rychlým a přesným mikroprocesorovým řízením umožňují optimální tepelný tok a tím zajišťují kratší dobu cyklu a zvýšení efektivity.

Vedle toho mají, tato temperační zařízení, již ve standardu integrované měření průtoku a tlaku a jsou vybaveny novým ovládacím panelem s 4,3“ barevný dotykovým displejem, pomocí kterého lze centrálně kontrolovat až 6 temperačních jednotek. V provozu může tato nová generace zařízení pracovat až do teploty vody 150°C a při okolní teplotě do 60°C. Zařízení ProTemp může být, dodáváno v jednookruhové či dvouokruhové variantě, či v kombinaci s pulsním chlazením PulseTemp.

Nová generace ProTemp

HAHN Automation na MSV Brno / Plastex : Pavilon G1 / Stánek 031

Skupina HAHN Automation                                                                                                            

Založení:  1. června 1992 v Rheinböllenu, Německu

Silné stránky: automatizace montážních a kontrolních procesů, vývoj a sériová výroba lineárních robotů, chladících a temperačních zařízení pro plastikářský a gumárenský průmysl

Do skupiny integrovány: REMAK Maschinenbau GmbH a Geiger Handling Systems AG.

Výrobní závody: Německo (Rheinböllen a Reinheim), Švýcarsko a USA

Regionální centra: Česká republika, Turecko, Kostarika

Zaměstnanci: cca 380 celosvětově

Foto : HAHN Automation GmbH

Kontakt :  ing. Šárka Ošťádalová, jednatel

HAHN Automation, s.r.o.
Klostermannova 1000,  250 82 Úvaly | tel. +420 281 012 572 | sales-cz@hahnautomation.com | www.hahnautomation.com

Současně také

IMT
1.-5.10. 2018


FOND-EX
1.-5.10. 2018


WELDING
1.-5.10. 2018


PLASTEX
1.-5.10. 2018


PROFINTECH
1.-5.10. 2018

Mohlo by vás zajímat

MSV 2012

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

VIDEO - MSV

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště