Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-14.9. 2012

Mezinárodní strojírenský veletrh

MSV 2012 byl největší a nejúspěšnější za několik let
Předběžná závěrečná zpráva

14.9.2012

Negativní zprávy o vývoji ekonomiky zůstaly za branami brněnského výstaviště. Počet vystavujících firem meziročně vzrostl o 17 procent na 1873, což je nejlepší výsledek od roku 2008. Firmy přijely ze 32 zemí a podíl zahraničních účastníků poprvé v historii překročil 50 procent. Mimořádná byla účast ze zemí s rychle rostoucí ekonomikou, tzv. skupiny BRIC.

MSV 2012 byl největší a nejúspěšnější za několik let </br>Předběžná závěrečná zpráva

JobFair MSV 2012 úspěšně za námi!

14.9.2012

Druhý ročník největšího technicky zaměřeného veletrhu pracovních příležitostí je minulostí. Ve čtvrtek 13. 9. 2012 se při 54. ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně představilo 20 vystavujících společností hledajících nové zaměstnance. A návštěvnost přesáhla hranici 9000 zájemců o práci. Celý veletrh se konal pod záštitou Ministerstva práce a sociálních věcí, RHK Brno, a také primátora města Brna, Romana Onderky.

JobFair MSV 2012 úspěšně za námi!

Novinkou mezi ukázkami ochrany před povodněmi je obojživelný transportér

14.9.2012

Obojživelný transportér PTS 3, který slouží k evakuaci a transportu osob a materiálu při povodních, je novinkou v expozici České protipovodňové asociace před pavilonem Z. Vybaven je tzv. žralokem – jeho hroty umožňují rozlamování ledových ker. Jde o majetek Hasičského záchranného sboru Hlučín ve Slezsku.

Novinkou mezi ukázkami ochrany před povodněmi je obojživelný transportér

Nejmodernější nástroje k řezání závitů v expozici EMUGE –FRANKEN

14.9.2012

Nový produkt – kleštinový upínač se zrychlovací převodovkou pro synchronní řezání závitů na CNC strojích – prezentuje v pavilonu F firma EMUGE-FRANKEN, s.r.o. Další novinkou je skupina stopkových fréz pro těžko obnovitelné materiály.

Pece na míru na MSV

14.9.2012

Firma BVD PECE, spol s r.o., nabízí na Mezinárodním strojírenském veletrhu v pavilonu V širokou škálu pecí pro kovozpracující průmysl, pro keramiku a sklářské pece. Všechny zhotovuje podle přání zákazníků. Na trhu působí 21 let a za tuto dobu dodala tato česká firma několik tisíc pecí pro tato odvětví. Své výrobky, zejména nestandardní sklářské pece, vyváží především do Švýcarska, Francie, Německa, Nizozemska, Vietnamu, do dalších zemí Asie, ale i do USA.

Špičková měřidla v expozici firmy Kuboušek

14.9.2012

Více než 9000 produktů do více než sto zemí světa dodává společnost Mitutoyo, kterou v ČR zastupuje firma Kuboušek s.r.o. Ta je autorizovaným partnerem pro prodej a servis veškeré měřící techniky firmy Mitutoyo pro Českou a Slovenskou republiku už od roku 1990. Na Mezinárodním strojírenském veletrhu představuje komplexní řadu měřící techniky. Většina měřidel má digitální výstup nebo zpracování dat na PC odpovídajícím měřícím nebo obslužným programem.

Špičková měřidla v expozici firmy Kuboušek

Vidíme zde mnoho příležitostí,

14.9.2012

říká M.S. Nayak z indické firmy Venus

Pilous na veletrhu opět s novinkami

14.9.2012

Pásové pily ARG prezentuje na Mezinárodním strojírenském veletrhu firma Pilous – pásové pily, spol. s r.o. Všechny typy těchto strojů se vyznačují mimořádnou stabilitou, velmi robustními odlitky a přesností opracování. To vše společně s přesným tvrdokovovým vedením pásu zaručuje pohlcování vibrací, vysokou přesnost řezu a životnost pilových pásů.

Pilous na veletrhu opět s novinkami

Nejmodernější tlumiče rázu prezentuje v pavilonu F firma BIBUS

14.9.2012

Tlumiče nárazu prezentuje v pavilonu F na Mezinárodním strojírenském veletrhu BIBUS s.r.o. Během každého výrobního procesu dochází ke vzájemnému pohybu funkčních částí strojů. Jakýkoliv pohybující se objekt má kinetickou energii a pokud je zastaven, pohlcení této energie může mít za následek destruktivní rázové síly. Právě k tomu slouží tlumiče rázu.

Nejmodernější tlumiče rázu prezentuje v pavilonu F firma BIBUS

Mechatronická sprcha z ČVUT šetří vodu i peníze

14.9.2012

Mechatronická sprcha v expozici Českého vysokého učení technického v Praze v pavilonu A1 zaujala řadu návštěvníků Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Záměrem skupiny mladých inženýrů Mechatroniky, kteří se věnují chytrým řešením zařízením pro každodenní použití, bylo vyřešit letitý problém, kdy při spuštění sprchy začne téci nejdříve studená voda, která odteče do odpadu. Tím se zbytečně plýtvá vodou.

Mechatronická sprcha z ČVUT šetří vodu i peníze
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Současně také

IMT
1.-5.10. 2018


FOND-EX
1.-5.10. 2018


WELDING
1.-5.10. 2018


PLASTEX
1.-5.10. 2018


PROFINTECH
1.-5.10. 2018

Mohlo by vás zajímat

MSV 2012

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

VIDEO - MSV

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště