Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-14.9. 2012

Mezinárodní strojírenský veletrh

Kooperace posílila inovaci a DMG s MORI SEKI se jednou firmou stalo

Německo, Asie, USA, tam všude už DMG s MORI SEKI tvoří jeden celek. V rámci brněnského Mezinárodního strojírenského veletrhu se tomu tak stane také na území České republiky a Slovenska. Na MSV už budete tak moci vidět společnost prezentaci obou společností, na ploše 205 metrů čtverečních.

Po fúzi má nová korporace 60 zaměstnanců a celkem pět poboček, tři v Česku, a to v Brně, Praze a Plané nad Lužnicí, na Slovensku musíte zajet buď do Trenčína, či Povážské Bystrice. S téměř 60 zaměstnanci dokážeme v České a Slovenské republice poskytnout tu nejlepší podporu pro všechny výrobní činnosti,“ říká firma ve své tiskové zprávě. „Konzistentní trhová orientace a technologické prvenství našich produktů jsou faktory našeho úspěchu,“ vyzdvihuje pak samotný jednatel, pan Ing. Jiří Marek.

Firma DMG / MORI SEKI vám také zajistí kompletní servis, včetně poradenství, které bude ušito přesně pro Vás, tedy na míru. „Naše dobře vybavené technické a aplikační středisko nabízí školení jak pro začínající, tak i pro pokročilé uživatele v oblasti CNC a CAD / CAM technologie obrábění kovů,“ prezentuje se společnost při příležitosti oznámení fúze.

Samozřejmostí je pak Hotline, na kterou se dovoláte ve dne v noci, technici jsou připraveni pomoci 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Nejen moderní soustruhy a obráběcí stroje, společnost myslí také na menší hráče. „V segmentu ekonomických soustružnických a frézovacích strojů DMG / MORI SEIKI nabízí řadu ECOLINE. Tato řada strojů vychází z myšlenky poskytnout uživateli běžný vysoce kvalitní standard důsledným uplatněním standardizace, a spolehlivou konstrukci stroje při bezkonkurenčním poměru ceny k výkonu,“ říká DMG / MORI SEKI k této kategorii.

Současně také

IMT
1.-5.10. 2018


FOND-EX
1.-5.10. 2018


WELDING
1.-5.10. 2018


PLASTEX
1.-5.10. 2018


PROFINTECH
1.-5.10. 2018

Mohlo by vás zajímat

MSV 2012

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

VIDEO - MSV

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště