Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
3.-7.10. 2011

Mezinárodní strojírenský veletrh

Pokračování úspěšných projektů

Od roku 2008 pořadatelé MSV zviditelňují vždy jednu zahraniční zemi, která se stává oficiálním partnerem ročníku. Při této příležitosti probíhá řada doprovodných akcí a vystavovatelé z dané země mohou profitovat ze zvýšené publicity a pozornosti, které se jim v průběhu veletrhu dostává.. V roce 2008 se první partnerskou zemí stalo Německo, o rok později následovalo Slovensko a loni Rakousko. Koncept se ukázal jako úspěšný a přinesl i očekávaný efekt pro zahraniční vystavovatele z těchto zemí, proto letos pokračuje projektem Polsko – partnerská země MSV 2011. Oficiální expozice polských firem v pavilonu V bude zaměřena na průmyslový design. Při této příležitosti se uskuteční Česko – polské hospodářské fórum a další doprovodné akce. Polsko je významným obchodním partnerem České republiky, na MSV se každoročně prezentují téměř desítky polských firem a nabídku veletrhu si přijíždí prohlédnout bezmála pět set polských odborných návštěvníků.

Z dalších úspěšných projektů pokračuje Transfer technologií a inovací s expozicemi vysokých škol a jejich vědecko-výzkumných kapacit nabízených průmyslovým podnikům. Reprízy se dočká také projekt Packaging Live – vzorová balicí linka, která předvádí propojení špičkových technologií různých dodavatelů v živém provozu.

Záštitu nad veletrhem převzal Svaz průmyslu a dopravy České republiky a Hospodářská komora České republiky. Organizátoři veletrhu úzce spolupracují s předními profesními svazy z České republiky a zahraničí jako například s SST, ElA, ZSP SR apod. Veletrh Transport a Logistika je pořádán pod odbornou garancí České logistické asociace, Svazu spedice a logistiky a Asociace podniků českého železničního průmyslu.

Termín pro podání přihlášek k účasti za zvýhodněných cenových podmínek vyprší 30. 4. 2011.

Současně také

IMT
1.-5.10. 2018


FOND-EX
1.-5.10. 2018


WELDING
1.-5.10. 2018


PLASTEX
1.-5.10. 2018


PROFINTECH
1.-5.10. 2018

Mohlo by vás zajímat

MSV 2011

Fotogalerie

Vybíráme z firem MSV

 

VIDEO - MSV

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště