Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
3.-7.10. 2011

Mezinárodní strojírenský veletrh

Packaging live na MSV s novými firmami


Po úspěšném startu v roce 2010 se na scénu opět chystá balící linka v provozu. Interaktivní doprovodný program Packaging Live bude jednou z hlavních součástí 53. mezinárodního stojírenského veletrhu v Brně. Programově naváže na souběžně probíhající veletrh Transport a logistika.

Návštěvníci budou moci v termínu 3.-7. října na brněnském výstavišti sledovat přímo na výstavní ploše simulaci reálného výrobního provozu. Za sebe budou zapojeny stroje a technologie, zajišťující balení, značení, manipulaci, dosledovatelnost a následnou logistiku zboží. Do projektu se zapojí téměř dvě desítky partnerů, od dodavatelů produktů, přes výrobce a distributory technologií až po poskytovatele finančních služeb. Celý program bude odborně komentován a poběží každou sudou hodinu.

Kdo maže, ten jede
Novinkou letošního ročníku Packaging Live bude balený produkt - půjde o mazivo, přesněji olej pro univerzální použití ve strojírenství. Nový partner linky, světová olejářská společnost FUCHS OIL, připravuje pro návštěvníky malý dárek ve formě praktické olejničky. Nově se budou prezentovat také dopravně logistická společnost a společnost s manipulační technikou. V jednání jsou další české i zahraniční firmy, zaměřené na finanční a poradenské služby.

Mezi staronové partnery patří společnosti Albertina Trading, ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM, Gaben, Vysoká škola báňská - Technická universita Ostrava, Thimm, Fabory, Ing. Rudolf Mašek - balící stroje, Penta-servis, Technology, firmy Strand, Wanzl, Maxitech, Robotic SK, Mercedes. Pořadateli projektu je agentura EQUICom a Veletrhy Brno a.s.

Kdo přijde na expozici Packaging Live na MSV v Brně, uvidí celý technologický proces, od plnění a balení produktů, přes jejich vážení, třídění, skupinové balení, značení, identifikaci, paletizaci až po konečný transport k zákazníkovi. Důraz bude opět dán na dosledovatelnost logistického řetězce a tzv. chytré etikety.

Více informací na www.packaginglive.cz

Současně také

IMT
1.-5.10. 2018


FOND-EX
1.-5.10. 2018


WELDING
1.-5.10. 2018


PLASTEX
1.-5.10. 2018


PROFINTECH
1.-5.10. 2018

Mohlo by vás zajímat

MSV 2011

Fotogalerie

Vybíráme z firem MSV

 

VIDEO - MSV

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště