Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

ZARGES CZ: Technika pro práci ve výškách, logistika a logistické systémy

 

Technika pro práci ve výškách 

 V tomto oboru firmě ZARGES patří vedoucí postavení v Evropě. V nabídce mají více než 500 druhů žebříků, pojízdných lešení, pracovních plošin a dalšího sortimentu, určeného pro široké použití od průmyslu a živností až po armádu či služby. Nabídka žebříků obsahuje jak hliníkové žebříky víceúčelové, výsuvné, kloubové a řadu dalších konstrukčních typů, tak i speciální žebříky sklolaminátové, stejně jako tradiční dřevěné. V neposlední řadě firma nabízí také mnohostranně použitelná, vysoce zatížitelná a odolná, ale především stoprocentně bezpečná lešení s pohyblivým rámem, s výložníky nebo ve sklapovacím provedení.

Logistika a logistické systémy 

Dalším neméně významným oborem firmy ZARGES je logistika. Přepravky a bedny ZARGES se staly vyhledávaným prostředkem pro balení a přepravu elektronických přístrojů a mnoha druhů jiného citlivého materiálu. Kromě výjimečných vlastností hliníku, jako jsou vysoká pevnost a odolnost při velmi nízké vlastní hmotnosti, je při balení také využito promyšlených systémů výplní a vložek do beden. Rovněž vodotěsnost a magnetická netečnost jsou důležitými vlastnostmi beden značky ZARGES, zaručujícími Vaši jistotu při ukládání a přepravě cenných a citlivých přístrojů.

V rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně každoročně prezentujeme jak stávající portfolio produktů, tak i novinky ve výrobním programu. V letošním ročníku MSV si můžete v rámci naší expozice v pavilonu V, na stánku č. 97 na vlastní oči prohlédnout mimo jiné výškově nastavitelnou servisní plošinu pro užitková vozidla a autobusy, lešení PAX, které splňuje novou evropskou bezpečností normu, pevný výstupový žebřík se zábradlím, bezpečnostní kufry na lithiové baterie, konfigurovatelnou plošinu Creaxess a další.

 

Datum: 21.10.2021 17:00:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště