Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Zájem o veletrh vzrostl: 56. MSV navštívilo více než 76 000 návštěvníků

 

Mezinárodní strojírenský veletrh 2014 potvrdil své postavení nejvýznamnějšího průmyslového veletrhu v zemích střední Evropy. Účast 1627 vystavovatelů (meziroční nárůst o deset procent) odrážel pozitivní vývoj české ekonomiky a zejména průmyslové výroby. Jejich expozice si prohlédlo 76 155 odborných návštěvníků z 53 zemí. To je o bezmála pět tisíc více než vloni a nejvíce za poslední tři roky. „Zvýšení návštěvnosti lze přičíst obnovení investic a růstu poptávky po nových průmyslových řešeních a technologiích ze strany průmyslu,“ uvedl ke zvýšenému zájmu návštěvníků o MSV generální ředitel Jiří Kuliš. 

Zvýšený zájem návštěvníků registrujeme nejen z České republiky, ale i ze sousedních zemí - Slovenska, Maďarska, Polska, Rakouska, Německa a dále z východní Evropy - Ruska a Ukrajiny. Významnou návštěvnickou skupinu tvoří odborníci z průmyslových nadnárodních firem působících ve střední Evropě. Návštěvníci s rozhodovacími pravomocemi, kteří jsou nejvýznamnější návštěvnickou skupinou, přicházeli dle ohlasu vystavovatelů s konkrétním zájmem o nová strojní zařízení pro nové investiční projekty.

První výsledky průzkumu realizovaného mezi návštěvníky svědčí o jejich vysoké spokojenosti s letošním ročníkem. Nejvýše návštěvníci oceňovali množství novinek a odbornou úroveň veletrhu, kterou pozitivně ohodnotilo 91 % dotázaných. Na příští ročník MSV je rozhodnuto přijet 80 % dotazovaných návštěvníků.

Více informací zde.

Datum: 15.10.2014 8:22:00

Současně také

Transport a Logistika
8.-12.11. 2021


ENVITECH
8.-12.11. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště