Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

Yamazaki Mazak představí interaktivní expozici zaměřenou na praktické ukázky

 

Společnost Yamazaki Mazak si pro letošní rok připravila interaktivní stánek zaměřený na praktické ukázky a využití svých produktů a služeb.


Návštěvníci si budou moci prohlédnout kompaktní soustruh QTE-200 SG, který je navržen pro malé a středně velké soustružené díly. Stroje řady QTE nabízejí veškeré technologické možnosti soustruhů – soustružení, poháněné nástroje, osu Y a protivřeteno. Vše navržené tak, aby stroj splňoval vaše výrobní požadavky. Na stánku bude také k vidění vysoce přesné simultánní pětiosé vertikální obráběcí centrum VARIAXIS C-600, které je vhodné pro širokou škálu odvětví, včetně letectví a automobilového průmyslu.

Vedle ukázek pětiosého obrábění a soustružení se budou moci návštěvníci dozvědět více o řídicích systémech SmoothAi, SmoothEasy a servisní platformě iConnect, která nabízí širokou škálu služeb určených pro správu informací k provozu strojů Mazak. Systém po připojení umožňuje vzdálenou diagnostiku stroje a nabízí širokou paletu vyhodnocovacích nástrojů, které umožní zákazníkům dále zefektivnit výrobu.

Nebude také chybět prostor věnovaný tématice řezání laserovým paprskem.

 

Společnost Yamazaki Mazak, založena v roce 1919 ve městě Nagoja v Japonsku, má dnes po celém světě více než 8400 zaměstnanců a 10 výrobních závodů. V ČR působí jako Yamazaki Mazak Central Europe s.r.o. od roku 2004 a za tu dobu se i tady dostala mezi TOP tuzemské strojírenské firmy. Celosvětová síť 87 technologických a technických center poskytuje komplexní, lokální podporu zákazníkům co nejblíže jejich působení. 

VARIAXIS C-600

 

 

QTE-200 SG


Datum: 26.8.2022 14:12:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště