Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WAtech – Wagner ČR si pro MSV 2016 připravil hned několik novinek

 

WAtech a.s. je autorizovaný zástupce WAGNER Group a dodavatel stříkací, lakovací a lepicí techniky pro Českou republiku. V oblasti profesionální techniky se zaměřuje na průmyslové podniky a řemeslníky a to zejména v odvětví strojírenského průmyslu, dřevozpracujícího průmyslu, stavebnictví, automobilového průmyslu a dalších.  Servisní střediska WAtech a.s., sídlí v Praze, Ledči nad Sázavou, Hradci Králové, Příbrami a v Holešově, zajišťují prodej zařízení a příslušenství, servis a opravy zařízení, sklad náhradních dílů, školení, showroom a v neposlední řadě odborné poradenství vyškoleným kvalifikovaným personálem.

WAtech a.s. bude ve své expozici prezentovat produkty a systémy pro profesionální stříkací a lakovací techniku mokrých a práškových barev, fasádních směsí a ostatních materiálů a dále pak pro aplikaci lepidel a tmelů. Jedná se například o vysokotlaké stříkání AirCoat (stříkání s přídavným vzduchem), elektrostatické nanášení, nízkotlaké nanášení – vzduchové stříkání, zařízení HVLP, zařízení 2K a více K pro směšování, barvová hospodářství, stříkací stěny, kabiny a další.

Wagner řešení se vyznačuje high-tech technologiemi, vysokou kvalitou výroby, inovativním a kreativním řešením a v neposlední řadě celosvětovou sítí vysoce kvalifikovaných zastoupení. Produkty a systémy švýcarsko-německé společnosti jsou používány i v těch nejtěžších a nejnáročnějších provozech a vyznačují se vysokým standardem kvality, spolehlivostí a životností. Součástí skupiny WAGNER jsou například také značky Reinhardt Technik, Walther Pilot a další.

Ekonomické a ekologické aspekty dané nízkými provozními náklady a nízkou spotřebou ředidel a rozpouštědel řadí značku Wagner na špičku oboru.

Přijďte se seznámit s novinkami a technologiemi, které jsme pro Vás připravili. Vaše rozhodnutí získat zařízení Wagner podpoříme odborným poradenstvím v našem stánku č.14  v pavilonu E zcela zdarma.

Těšíme se na Vaši návštěvu.
Tým WAtech a.s. - Wagner Group

Datum: 19.8.2016 8:08:00

Současně také

Transport a Logistika
13.-17.9. 2021


ENVITECH
13.-17.9. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště