Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

WALTER MASCHINENBAU: Kompletní řešení obrábění nástrojů

 

Společnost WALTER vyrábí nástrojové brusky již od roku 1953. Dnes sortiment zahrnuje i erozivní stroje na výrobu nástrojů a plně automatické CNC měřící stroje řady HELICHECK pro bezkontaktní kompletní měření nástrojů a výrobních dílů.

Walter Maschinenbau GmbH je součástí celosvětové skupiny UNITED GRINDING. Společně se sesterskou společností EWAG jsme dodavateli systémů a řešení pro kompletní obrábění nástrojů a nabízíme široké spektrum produktů pro broušení, erodování, měření a softwarové produkty.

Naše celosvětově prozákaznické zaměření a vlastní síť obchodních a servisních poboček s vlastními zaměstnanci je našimi zákazníky již po desetiletí velice ceněna.

Přednosti společnosti Walter

  • Broušení rotačně symetrických nástrojů a výrobních dílů i s velmi složitou geometrií od průměru 0,1 mm
  • Broušení vyměnitelných břitových destiček
  • Erozivní obrábění rotačně symetrických nástrojů
  • Plně automatické měření nástrojů a výrobních dílů, bezdotykové měření Laser Contour Check
  • Operační systém C.O.R.E. představuje jednotnou softwarovou architekturu, která umožňuje bezproblémovou výměnu dat mezi stroji a také přístup k produktům United Grinding Digital Solutions TM přímo na stroji, zároveň se jedná o technickou základnu i pro další datové aplikace. Komunikaci se systémy třetích stran je umožněna díky integrovanému rozhraní umati API.

V expozici WALTER uvidíte tyto stroje:

HELITRONIC MINI PLUS

Cenově dostupná nástrojová bruska určená především pro nástroje menšího a středního průměru, která nabízí maximální flexibilitu ve výběru příslušenství.

HELITRONIC POWER 400

Nástrojová bruska, která je představitelem vyšší výkonnostní řady naších strojů, vhodná pro výrobu i ostření nástrojů středních až velkých sérií.

HELICHECK ADVANCED

Optický měřící CNC stroj, umožňující měření složitých geometrií u rotačně symetrických nástrojů s přesností 1,5 μm při opakovaném měření.

Chcete se dozvědět více o našich strojích, operačním systému C.O.R.E. nebo o bezdotykovém měření Laser contour check? Najdete nás v pavilonu P, stánek č. 061. Těšíme se na vás. 

Sledujte nás na:

LinkedIn Walter s.r.o.
Nástrojové brusky, erodovací a CNC měřící stroje WALTER (walter-machines.com)

 

 

Datum: 25.9.2022 8:00:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště