Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Walter Maschinenbau GmbH

 

Společnosti WALTER, EWAG a MÄGERLE společně představí nový koncept UNITED ­GRINDING DIGITAL SOLUTIONS, který zahrnuje monitoring produktivity, vzdálenou diagnostiku a servis strojního zařízení s hlavním zaměřením na jednoduchost a bezpečnost přístupu a propojení.

Součástí naší expozice bude stroj HELITRONIC POWER 400, který je jednou z vlajkových lodí firem WALTER a EWAG. Tento stroj je možné vybavit celou škálou opcí, jako jsou například automatický zakladač nástrojů, zásobník či sonda pro zaměřování brusných kotoučů atd. Největší výhodou stroje HELITRONIC POWER 400 je obrobitelnost nástrojů o délce až 520 mm a průměru do 315 mm.

Na stánku firem WALTER a EWAG bude k dispozici i měřicí zařízení HELICHECK PLUS, jež slouží pro měření geometrie řezných nástrojů. Na tomto stroji lze měřit rotační nástroje od průměru 0,1 mm do průměru 200 mm a délce až 330 mm.

Dále zde bude k vidění nejnovější generace stroje LASER LINE ­ULTRA, který patří do světové špičky v laserovém obrábění nástrojů. Za pomoci nejmodernější laserové technologie ultrakrátkého pulzu s délkou 10 pikosekund je možné opracovávat všechny dostupné řezné materiály, jako jsou HM, CBN, keramika, PKD, CVD-D a MKD v nejlepší jakosti a kvalitě povrchu bez tepelného vlivu na materiál v okolí (studená ablace). Rozsah velikosti polotovarů u rotačně symetrických nástrojů je od průměru 0,5 mm do 200 mm a délky do 250 mm. U vyměnitelných břitových destiček je tento rozsah od 3 mm velikosti průměru vepsané kružnice až do 50 mm velikosti průměru kružnice opsané.

www.walter-machines.de >>

Datum: 8.6.2019 9:17:00

Současně také

Transport a Logistika
8.-12.11. 2021


ENVITECH
8.-12.11. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště