Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WALTER Kompressortechnik Polska Sp. z o. o.

 

Jak důležitý je stlačený vzduch v moderním průmyslu? Nemůžete bez něj vyrábět, stejně jako bez elektřiny.

Pochopení potřeb zákazníků v kombinaci s tvrdou prací způsobilo, že společnost Walter Kompressortechnik má ve své nabídce celkem přes  650 modelů různých typů kompresorů a více než 180 modelů různých typů sušiček. Protože portfolio společnosti zahrnuje zařízení s výkonem až 350 kW a provozním tlakem až 40 bar, jsme schopni splnit očekávání náročných zákazníků.  Na stánku představujeme energeticky nejúčinnější zařízení z rodiny kompresorů s invertorem a přímým pohonem 1:1, jakož i několik populárních modelů s pístovým kompresorem. Uvidíte zde také chladicí sušičku.

Šroubové kompresory – Série SF KS

Kompresory SF KS s proměnnou rychlostí přizpůsobují výkon kompresoru spotřebě vzduchu pomocí frekvenčního měniče, čímž šetří až 35 % energie. Díky vysoce kvalitním komponentům a promyšlené konstrukci jsou kompresory SF KS vysoce efektivní. Zařízení jsou k dispozici v rozsahu výkonu od 5,5 do 315 kW.

Pístové kompresory – Série GK

Pístové kompresory série GK jsou navrženy pro nejúčinnější výrobu stlačeného vzduchu. Vyznačují se vysokou účinností při nízké spotřebě energie. Díky nízkým otáčkám čerpadla (1250 ot/min) lze tyto kompresory používat po mnoho let, aniž by došlo ke ztrátě jejich výchozích parametrů.

Chladicí sušičky

Chladicí sušičky série WDF s rosným bodem +3 °C eliminují problém kondenzace ve stlačeném vzduchu. Jsou vybaveny předfiltrem, který chrání výměník před usazeninami nečistot, a jemným filtrem, který zadržuje částice oleje ve formě aerosolu.

www.walterpolska.pl >>

Datum: 1.8.2019 8:30:00

Současně také

Transport a Logistika
8.-12.11. 2021


ENVITECH
8.-12.11. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště