Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

VYDONA: Individuální řešení, sofistikované zpracování, pečlivá kontrola

 

Firma VYDONA s.r.o. od roku 1997 vyrábí, prodává a servisuje dřevoobráběcí nástroje a speciální nástrojové systémy na dřevo, plast a kov. Vedle standardních nástrojů vyvíjí a vyrábí zejména nástroje speciální podle konkrétních potřeb zákazníků. Zákazníkům kromě výrobků poskytuje komplex souvisejících služeb, jako jsou ostření, opravy, úpravy a repase nástrojů. A to jak vlastních, tak i nástrojů od jiných výrobců.

Jelikož nástroje na obrábění kovu a plastů jsou významnou součástí naší zakázkové produkce, rozhodli jsme se před několika roky prezentovat naše výrobní možnosti v této oblasti také na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně. V naší výstavní expozici můžou návštěvníci vidět nástroje a nástrojové sady s pájenými i výměnnými břity ze slinutého karbidu (HW) nebo polykrystalického diamantu (DP), monolitické stopkové frézy ze slinutého karbidu případně také opatřené různými druhy povlaků. Nástroje určené pro zákazníky vyrábějící pro energetický průmysl, strojírenství, stavebnictví, automotiv a dřevozpracující průmysl. Návštěvníci se můžou seznámit například s nástroji pro obrábění slitin aluminia, s nástroji pro výrobu slévárenských modelů, s nástroji na granulování či drcení plastů, s nástroji pro výrobu plastových a dřevěných oken.

Našim zákazníkům dodáváme i široký sortiment výměnných břitových destiček ze slinutého karbidu od předních světových výrobců, upínače a upínací systémy zahrnující kleštinové upínače, tepelné a hydraulické upínače nebo frézovací trny, hoblovací nože, pilové kotouče pro řezání dřeva, plastu a kovu.

 

Datum: 6.6.2022 11:01:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště