Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vstupenka na Mezinárodní strojírenský veletrh, to je lístek plný výhod

 

Slevy do celkem pěti brněnských institucí získáte s nákupem vstupenky na letošní Mezinárodní strojírenský veletrh. Zjistěte, kde s naším lístkem ušetříte.

Bienále Brno

Rovnou polovinu ze vstupného na Bienále Brno ušetříte až do 30. října. To se zabývá klíčovými pojmy současného grafického designu a vizuální komunikace. Volně tak navazuje na 25. ročník, který otevřel bienále všem formám grafického designu, a zejména pak na minulý, tematicky zaměřený ročník, věnovaný grafickému designu, vzdělávání a školám.

Více si přečtete zde.

Vědecký park VIDA!

O 20 % levněji se do konce října dostanete do vědeckého parku VIDA!, který se nachází v bývalém pavilonu D. Užijete si tam přes 170 interaktivních exponátů i zajímavé doprovodné programy. Čekají na vás více než tři hodiny zábavy a poznání.

Více si přečtete zde.

ZOO BRNO

20 % ušetříte do konce října na vstupném také při návštěvě brněnské zoologické zahrady. Přijďte se podívat třeba na oblíbené tygry nebo lední medvědy.

Více si přečtete zde.

Letohrádek Mitrovských

O pětinu levnější vstup získáte po dobu konání veletrhu také na výstavu Svět stavebnic a kostek v Letohrádku Mitrovských. Prohlédnete si na ní převážně české (potažmo historické rakouské a německé) stavebnice z období od poloviny 19. století, přes dobu mezi světovými válkami, období socialismu až po současnost zastoupenou snad nejoblíbenější a nejrozšířenější stavebnicí všech dob – stavebnicí Lego.

Více si přečtete zde.

Městské divadlo Brno

Všechna říjnová představení v Městském divadle Brno si užijete díky vstupence na Mezinárodní strojírenský veletrh o 10 % levněji. Vybrat si můžete z představení, jako jsou Limonádový Joe, My Fair Lady (ze Zelňáku) nebo Splašené nůžky.

Více si přečtete zde.

Datum: 30.9.2016 17:53:00

Současně také

Transport a Logistika
13.-17.9. 2021


ENVITECH
13.-17.9. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště