Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

VEIDEC: Zazelenejte se s námi!

 

Společnost VEIDEC s.r.o., se sídlem v Pardubicích, prodává na našem trhu výrobky švédské společnosti VEIDEC AB a má její výhradní zastoupení pro Českou republiku. VEIDEC vyvíjí, vyrábí a prodává chemické výrobky té nejvyšší kvality a špičkové technologie pro servis, opravy a údržbu. 


Sortiment našich produktů rozvíjíme ruku v ruce se severskou kvalitou a ekologickým přístupem. Používáme minimum hnacího média a rozpouštědel a maximum toho nejkvalitnějšího obsahu. Naše výrobky zaměřujeme především na specialisty a uživatele technických, výrobních, průmyslových, servisních, opravárenských a strojírenských společností.

VEIDEC je jediným dodavatelem v České republice, který nabízí systém UP&DOWN. Jedná se o unikátní systém vyvinutý naší společností, který umožňuje pracovat se sprejem v jakékoliv poloze (dokonce i dnem vzhůru) bez ohledu na množství náplně uvnitř. Systém UP&DOWN tak zaručuje 100% využití náplně dózy, a tím zvyšuje ekonomickou návratnost.

       

Naší filozofií a prioritním cílem je v co největší míře vyvíjet takové produkty, které nebudou mít žádný negativní vliv na naše vnější ani vnitřní životní prostředí. Naší ambicí a hnacím motorem je být vzorem pro ostatní a neustále zlepšovat výrobu tak, abychom co nejvíce snížili negativní dopad na životní prostředí. Sortiment našich produktů proto rozvíjíme s nejvyšší odpovědností a dodržujeme veškeré příslušné právní předpisy.

Součástí naší strategie je stále objevovat nové pole působnosti a vyvíjet nové ekologické produkty. Více než polovina našich výrobků je z řady GREEN WORLD. Produkty z této řady splňují přísná klasifikační kritéria a jejich používání nevyžaduje bezpečnostní vybavení.

CHANGE TO GREEN 

  • Vyžadují po vás vaši zákazníci, abyste jejich problémy vyřešili rychle a co nejkvalitněji?
  • Očekávají vaši zákazníci, že vaše společnost sníží svůj dopad na životní prostředí?
  • Očekávají vaši zaměstnanci a kolegové bezpečné pracoviště?

Začněte svůj chemický posun už nyní a zazelenejte se s námi!

Přijďte s námi oslavit 20 let na trhu v České republice. Najdete nás u stánku č. 138 v pavilonu V.

Více informací o nás a o našich výrobcích najdete na www.veidec.cz

 

 

Datum: 17.8.2022 13:41:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště