Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vanad 2000 a. s. vyrábí už čtvrt století jedny z nejlepších CNC strojů v oboru

 

Český výrobce se světovým renomé v Brně na Mezinárodním strojírenském veletrhu na stánku 18 (hala G2) představí stroj Vanad KOMPAKT Laser osazený vláknovým laserem a oblíbený plazmový stroj CNC Vanad KOMPAKT. Kromě svých vlajkových exponátů oslaví také pětadvacáté narozeniny.

Český výrobce Vanad získal svým výkonem a spolehlivostí světové uznání. Výrobou CNC pálicích strojů pro tvarové řezání autogenem, plazmou a vláknovým laserem obsadil také silnou pozici v tuzemsku. „V letošním roce slaví Vanad 2000 a.s. pětadvacáté výročí od založení, které se rozhodl s dlouholetými obchodními partnery a zákazníky oslavit právě v rámci strojírenského veletrhu,“ řekla Ivana Urbanová.

Žádný CNC stroj Vanad není stejný, každý je vyroben podle požadavků zákazníka. Jejich výhodou je, že mají vlastní vývojové oddělení, což umožňuje přizpůsobit se každému speciálnímu požadavku jejich zákazníků. V oblasti kovovýroby tak dokážou nalézt shodu s představou malých výrobců i velkých korporací.

Za dobu svého působení firma vyrobila a dodala pálicí stroje stovkám spokojených zákazníků v Čechách i zahraničí (EU, Rusko, Spojené arabské emiráty, Austrálie, Kanada, Afrika). Na letošním MSV předvede Vanad v hale G2 (stánek 18) stroj Vanad KOMPAKT Laser osazený vláknovým laserem a oblíbený plazmový stroj CNC Vanad KOMPAKT.

Vanad 2000 a.s. už má za sebou více už 25 let technické praxe

  • 1994 - založení společnosti Vanad s.r.o., rekonstrukce starších strojů, vývoj vlastního stroje a řídicího systému
  • 1997 – na světe už jsou stoje MIRA, ARENA a PROXIMA, jenž představuje stroj nejvyšší třídy
  • 2000 – společnost zahájila export strojů na celosvětový trh
  • 2011 – prodán stroj s výrobním číslem 1000
  • 2018 – výstavba nové výrobní haly
Datum: 25.9.2019 11:42:00

Současně také

Transport a Logistika
13.-17.9. 2021


ENVITECH
13.-17.9. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště