Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

V rámci Dne ruských regionů se představily ruské výrobní společnosti

 

V poutavé expozici Ruského exportního centra v pavilonu A1 se dnes odpoledne uskutečnil Den ruských regionů. Úvod patřil krátkým videím a prezentacím zástupců firem a značek ROSATOM, RU-DRIVE, AKOM Group, BONUS LTD, NPO VAKUUMMASH, BARS TECHNOLOGY a ZTM. Prezentace pak pokračovaly na stáncích jednotlivých regionů. 


Do projektu se zapojily především firmy z Nižněgorodské oblasti, Vladimirské oblasti a Republiky Tatarstán. Mnohé z firem patřily k  renomovaným výrobcům ve svém oboru. Například společnost AKOM, která působí na trhu od roku 2002, je ruským technologickým a inovačním lídrem v oblasti výroby automobilových baterií. AKOM spolupracuje s 45 ruskými partnery a dalšími 19 v zahraničí, zejména v zemích SNS.

Na stáncích ruských regionů byli přítomni nejen ředitelé firem, ale také významní představitelé vlád, ministerstev a rozvojových agentur. V rámci Dne ruských regionů nechybělo ani představení samotného Ruského exportního centra, které se zaměřuje na specializované služby a podporu ruských exportérů. Například v roce 2015 centrum poskytlo systematickou podporu 200 exportním projektům.

Datum: 11.10.2017 8:39:00

Současně také

Transport a Logistika
8.-12.11. 2021


ENVITECH
8.-12.11. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště