Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

V Pavilonu V byl slavnostně otevřen tchajwanský pavilon


V rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu se konalo slavnostní otevření tchajwanského pavilonu, kde nalezneme šest stánků jednotlivých firem. Jmenovitě se jedná o Flying rays international trade, Hsin Huan Lung machine industrial, Petseals industries, Rungu enterprise, Shieh Yih machinery industry a Netio technologies, které jsou zde prezentovány pod záštitou neziskové organizace TAITRA, což je přední tchajwanská nezisková organizace na podporu obchodu, která byla založena roku 1970. Je sponzorována vládou a průmyslovými organizacemi, kterým TAITRA napomáhá expandovat na globální úrovni. Jejich hlavní misí, jak sami uvádějí, je napomáhat tchajwanským podnikům v rozvoji mezinárodního trhu.

 

Pavilon a slavnostní událost byly podporovány ministerstvem zahraničních věcí Taiwanu a Radou pro rozvoj zahraničního obchodu Taiwanu, které na veletrhu představují celkem šestnáct firem, které se zde prezentují s různorodou škálou produktů. Celkem 23 tchajwanských firem je zastoupeno na veletrzích prostřednictvím lokálních partnerů.

 

Slavnostní pásku přestřihnul zástupce taipeiské hospodářské a kulturní kanceláře v Praze Liang-Ruey Ke, Tomáš Kubala, místopředseda představenstva regionální hospodářské komory Brno, Pavel Diviš, šéf česko-tchajwanské obchodní komory, Jiří Nantl, náměstek hejtmana jihomoravského kraje, a Petr Očko, náměstek ministra obchodu a průmyslu.

Tchajwanský pavilon nalezneme v areálu veletrhů v pavilonu V pod číslem 079.

 

Datum: 4.10.2022 15:49:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště