Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

V pavilonu A2 začala kooperační burza KONTAKT-KONTRAKT

 

Tradiční doprovodná akce Mezinárodního strojírenského veletrhu letos přivítala 234 účastníků z 15 zemí, během dvou dnů proběhnou stovky dvoustranných jednání zaměřených především na strojírenství a automatizaci.


KONTAKT-KONTRAKT je společným projektem Regionální hospodářské komory Brno, českých a zahraničních partnerů patřících do sítě Enterprise Europe Network, obchodních komor a společnosti Veletrhy Brno. Na MSV se koná pravidelně a otevírá nové příležitosti k osobním schůzkám potenciálních obchodních partnerů. Vedle firem jsou zastoupeny také univerzity, vědecko-výzkumné organizace, odborné asociace a technologické parky.

Jak informovala Jana Šindelková z pořádající RHK Brno, necelá polovina účastníků letos přijela z České republiky a velmi silně je zastoupeno Slovensko, početná účast je také z Číny, Ruska, Běloruska a Německa. Jednání probíhají nejen v pavilonu A2, kde je pro osobní schůzky připraveno 24 stolků, ale také v dalších halách přímo na stáncích zapojených vystavovatelů. KONTAKT-KONTRAKT je oblíbený a vyhledávaný pro vysokou efektivitu ve vyhledávání nových zakázek. Schůzky se konají podle předem stanoveného časového rozvrhu, trvají 30 minut a každý účastník jich během dvou dnů absolvuje až 27.

Datum: 1.10.2018 10:08:00

Současně také

Transport a Logistika
13.-17.9. 2021


ENVITECH
13.-17.9. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště