Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

V expozici NTT DATA Business Solutions můžete hovořit s AI


Pavilon F prezentuje aplikace nejnovějších SAP technologií v oblasti výroby. V rámci ukázek unikátních řešení z dílny NTT DATA Business Solutions a NTT Czech Republic si zde mohou návštěvníci vyzkoušet zákaznický servis budoucnosti a pohovořit si s digitálním avatarem it.human. 

Ten představuje další evoluční krok v oblasti automatizované zákaznické péče a přenáší technologie chatbota do fyzického světa. Díky technologiím strojového učení, napojení na ERP systém a SAP Conversational AI vznikl avatar, který má neomezené produktové znalosti, komunikuje s nebývalou úrovní interaktivity, a navíc si dokonale pamatuje veškeré předchozí interakce se zákazníky.

Další zajímavostí v expozici je it.XIA, pokročilé řešení pro servis a maintenance založené na standardu privátní 5G sítě, které dodává data o servisovaných zařízeních v reálném čase přímo údržbě či servisnímu technikovi. Tomu se údaje zobrazí na mobilu, tabletu, ale třeba i na Smart Glasses pro rozšířenou realitu. V části expozice realizované společně s NTT Czech Republic si mohou návštěvníci tuto technologii vyzkoušet doslova na vlastní oči.  

NTT Czech Republic je systémový integrátor a globální poskytovatel řešení privátních 5G sítí. Naším posláním je pomáhat podnikům v jejich digitální transformaci za využití těch nejmodernějších technologií. services.global.ntt

 

Datum: 6.10.2022 9:45:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště