Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
13.–17. 9. 2021

Mezinárodní strojírenský veletrh

UNIS, a.s.

PAV V 090

Zkušební laboratoř VTP UNIS

Společnost UNIS, a.s., za podpory MPO a evropských fondů pro regionální rozvoj, vybudovala moderní zkušební laboratoře vybavené pro provádění zkoušek komponentů letecké a vojenské techniky, výrobků určených pro automobilový a drážní průmysl a výrobků řady dalších průmyslových odvětví především v oblastech elektromagnetické kompatibility (EMC), zkoušky vibracemi a rázy, klimatické zkoušky (teplota, vlhkost), provedení zkoušek HALT/HASS/HASA.

Řídicí jednotky s výkonovým měničem pro proudové, turbo-vrtulové a turbo-hřídelové motory

Řídicí jednotky zajišťují startovací sekvenci, řízení palivových a olejových čerpadel a samotné otáčky motoru. Po dosažení požadované úrovně otáček řídicí jednotka sepne generátor a integrovaný výkonový měnič o maximálním výkonu 1 kW elektrické energie pro dodávku napájecího napětí pro palubní síť letadla. Jednotka poskytuje zpětnou vazbu do řídicího systému, čímž poskytuje pilotovi přehledné informace o činnosti a aktuální funkčnosti motoru.

Řídicí jednotka je vyvíjena pro turbovrtulový motor TP 100 s výkonem 180 kW. Základem TP 100 je osvědčený motor TJ 100, který zde plní úlohu generátoru plynů, pohání volnou turbínu a přes reduktor třílistou vrtuli s konstantními otáčkami. Systém je navržen pro použití v tlačném i tažném uspořádání podle umístění na létajícím prostředku. Pro svoji nízkou hmotnost a výkon 185 kW je tento motor určen pro kategorii ultralehkých pilotovaných i nepilotovaných (UAV) prostředků.

Výrobní informační systém MES PHARIS

MES PHARIS® pokrývá komplexní spektrum funkcí umožňující optimalizovat výrobní proces počínaje zadáním a plánováním výroby, přes sledování jednotlivých zakázek a detailní dokladování jejich průběhu až po závěrečné propouštění finálních výrobků nebo polotovarů.

www.unis.cz

Datum: 22.6.2017 11:03:00

Současně také

IMT
13.–17. 9. 2021


FOND-EX
13.–17. 9. 2021


WELDING
13.–17. 9. 2021


PLASTEX
13.–17. 9. 2021


PROFINTECH
13.–17. 9. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště